Польські націоналісти побили паліїв Державного Прапора України

12:12 14 листопада 2016 р.

Під час щорічного Маршу незалежності сталося зіткнення групи польських автономних націоналістів з організацією «Національна вільна Польща».

Польські націоналісти побили паліїв, які минулої п'ятниці, 11 листопада, під час Маршу незалежності у Варшаві спалили прапор України. Про це свідчить інформація, розміщена на інтернет-порталі «польських автономних націоналістів».

«Під час щорічного Маршу незалежності сталося зіткнення групи польських автономних націоналістів з організацією «Національна вільна Польща» («NWP»). В результаті «NWP» втратила два своїх прапори організації, а її керівник був побитий та повалений на землю», – мовиться у заяві на сайті «Аutonom.pl».

При цьому зазначається, що ця «акція була рішучим спротивом проти функціонування на вітчизняній націоналістичній сцені організацій, які братаються з комуністами, підтримують російський імперіалізм і поширюють шовінізм проти братнього українського народу». Інформацію про побиття також особисто підтвердив на відеоролику в «Youtube» постраждалий лідер «NWP» Дам’ян Бєнько.

Про це повідомило сьогодні, 14 листопада, «Польське радіо», яке також поінформувало: «Невелика націоналістична організація «Національна вільна Польща» відома своїми проросійськими і антиукраїнськими поглядами, а також співпрацею з комуністичною і пропутінською партією Зміна (Zmiana). Також угруповання підтримало створення «ЛНР» і «ДНР» в Донбасі».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу