Польща закупить у Франції 50 нових вертольотів для армії

15:49 13 жовтня 2016 р.

З 14 млрд доларів на рік, які надають з бюджету Польщі на потреби збройних сил країни, 9 млрд ідуть на модернізацію та закупівлю нових видів озброєння.

Про це сьогодні, 13 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Хто кому сьогодні більше потрібен: Україні - НАТО чи НАТО - Україна?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник командувача Стратегічних сил НАТО, (2010-2013 рр.), представник Республіки Польща в НАТО (2009-2010 рр.) генерал Мєчислав Бєнєк.

- Ми провели реформу своїх збройних сил. Ми брали участь у всіх військових операціях НАТО, у морських, наземних та повітряних. Цим ми удосконалювали свої збройні сили. Частка польських офіцерів у структурах НАТО є дуже значною, - каже він.

Хоча, зізнається, що в окремих військових структурах є залишки радянського озброєння.

- Так, маємо на озброєнні літаки МІГ-29, але вони модернізовані та удосконалені до стандартів НАТО. Крім того, ми маємо намір ще купити 50 нових вертольотів у Франції, - розповідає генерал.

За його словами, НАТО вимагає від своїх членів віддавати на потреби армії не менше, ніж два відсотки внутрішнього валового продукту. 

- Країна мусить мати армію, яка витримає перший удар недоброзичливого сусіда, поки члени альянсу встигнуть надати їй допомогу, - пояснює Мєчислав Бєнєк.

Але Польща дуже задоволена своїм членством в НАТО, тому що отримала від цієї співпраці дуже багато.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

14:42 1 грудня 2020 р.

Головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак з ЄС. Бюлетені хочуть перевірити в поліції

Такі результати таємного голосування депутатів, що відбулося сьогодні у сесійній залі Львівської обласної ради. Перед ним у залі сталася гаряча дискусія щодо позначок у бюлетені і виступів двох кандидатів з програмами.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу