Польща захищає українських прикордонників від коронавірусу

18:21 23 липня 2020 р.

Сьогодні під патронатом Архієпископа Мечислава Мокшицького у Військово-медичному клінічному центрі Державної прикордонної служби України у місті Львові відбулася церемонія подяки за допомогу дезінфікуючими засобами.

Про це інформує DailyLviv з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Ініціативу організували Міжнародний фонд солідарності спільно з Міністерством закордонних справ Польщі та за підтримки польського бізнесу.

12-ть вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою, якими керували 26 водіїв зі складу польської пожежної охорони, подолали шлях від столиці Варшави до української столиці за 24 години.

Автомобілі перевезли до України засоби допомоги, серед яких майже 130 тисяч літрів дезінфікуючих засобів, близько 19 тисяч захисних екранів для обличчя різних типів, 50 тисяч гумових рукавиць, 40 тисяч масок та 1 тисяча захисних комбінезонів. 

Частина цих засобів вже передана і використовується як у Військово-медичному клінічному центрі у місті Львові, так і безпосередньо у підрозділах Державної прикордонної служби України.

DailyLviv інформував нині, що засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс висловив думку про те, що повний захист від зараження новим коронавірусом зможе забезпечити лише ін'єкція декількох доз потенційної вакцини.

До теми

13:57 20 січня 2022 р.

Львівський прецедент: УГП скликає конференцію для відкликання депутатів облради

Львівська обласна організація Української Галицької Партії повідомляє про скликання конференції з розгляду питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів фракції УГП у Львівській обласній раді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу