Польща прийняла 400 тис українських біженців і хоче імігрантів лише з Європи

17:11 22 березня 2017 р.

Польський євродепутат Ришард Чарнецький наголосив, що «Польща не хоче жодних іммігрантів з-поза Європи».

Про це інформує Польське радіо.

«Ми не хочемо жодних іммігрантів з-поза Європи, жодних мусульманських імігрантів», – заявив у середу, 22 березня, польський євродепутат від партії Право і справедливість Ришард Чарнецький.

У розмові з телеканалом TVP Info Чарнецький нагадав, що попередній уряд прем’єр-міністр Еви Копач у 2015 році на саміті Європейського Союзу у Брюсселі «погодився прийняти примусову квоту біженців». «Пані прем’єр Ева Копач, на жаль від імені Польщі, прийняла рішення про те, що майже 12 тис. іммігрантів впродовж двох років мають приїхати до Польщі, в основному з-поза Європи, здебільшого мусульмани», – сказав він.

Євродепутат зазначив, що уряд Права і справедливості проти такого рішення. «Ми абсолютно не погоджуємося з таким рішенням, не хочемо жодних іммігрантів з-поза Європи, ніяких іммігрантів-мусульман», – підкреслив Чарнецький.

Польський політик, коментуючи дані Євростату, відзначив також, що «Польща прийняла 400 тис. біженців з України, що ставить країну на другу сходину після Німеччини за кількістю прийнятих біженців (серед країн ЄС – ред.)».

«Це показує, що ми дуже відкриті для біженців. Нагадаю, що у 1990-і роки Польща прийняла майже 100 тис чеченців-мусульман. Ми були відкриті тоді, тепер нехай інші будуть такими ж відкритими, ми вже своє зробили», – підкреслив він.

dailylviv.com

До теми

22:39 12 квітня 2021 р.

Національну академію сухопутних військ у Львові відвідала делегація Збройних сил Канади

До Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація ЗС Канади на чолі з нещодавно призначеною командиркою канадської тренувальної місії в Україні ЮНІФАЄР підполковником Мелані Лейк.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу