Половина луганських терористів – кримчани, – «Темур»

21:25 16 червня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це розповів командир добровольчого батальйону Темур Юлдашев.

Телеканал «Еспресо.TV» цитує сьогодні, 16  червня, в повідомленні «Серед луганських терористів «кадирівців» немає, зате багато кримчан, – Юлдашев»:

«У структурі терористів повний безлад, тому різні клани воюють одне з одним за владу Про це в ефірі Еспресо.TV розповів  командир добровольчого батальйону «Темур» – Темур Юлдашев, звільнений з полону терористів ЛНР. «Кадирівців» я не бачив. Негрів бачив, які підмітали двір СБУ, коли їх взяли в кабаку за порушення комендантської години. 20 негрів з віниками – це було дивно», – зазначив Юлдашев і додав: «Половина – кримчани з підрозділів».

За його словами, спочатку його допитували росіяни: «молоденькі хлопчики зовсім, думаю, скінхеди». «Питання по суті не задавали, протоколи не вели, мета була познущатися», – розповів Юлдашев.

«У структурі сепаратистів такий же безлад, як і в МВС. Там теж розділилися на кланові купки, які періодично ведуть боротьбу за владу. Періодично стріляють одне в одного», – зазначив командир батальйону «Темур». Також він заперечив, що коли-небудь був знайомий Болотовим (лідер терористів. – Ред.), а тим більше міг перейти на сторону «ЛНР».

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу