Політик у Львові застеріг від провокацій в лаврах, де «повно зброї і казачків в рясах» | Новини Львова

Політик у Львові застеріг від провокацій в лаврах, де «повно зброї і казачків в рясах»

23:28 21 грудня 2018 р.

  • 0

Порошенко використовує дуже багато ідеологічних посилів – мова, церква, армія, в той час, коли конкуренти тиснуть на побутово-економічні почуття: починаючи від абсолютної нісенітниці про зниження ціни на газ в два рази і закінчуючи гаслами «зробимо життя ліпшим».

Про це сьогодні, 21 грудня, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Як томос вплине на президентську виборчу кампанію?» сказав член політради Української Галицької партії Богдан Панкевич.

-Тому акт про надання томосу 6 січня буде дуже сильним ідеологічним кроком, який додасть Порошенкові,- наголосив Богдан Панкевич. 

Але політик застеріг про дуже серйозну небезпеку і політичну мобілізацію всього спектру вірних московського патріархату проти Порошенка.

- Москва вміє дуже гарно підплачувати нашим ультрасам націоналістичним, з гарячою кров’ю і дуже великими патріотичними гаслами, які штовхають на захоплення храмів московського патріархату. А не дай Бог – лавр, де повно зброї і повно казачків в рясах. Отут є роль влади, СБУ, які почали недвозначні превентивні дії. Навіть найвищих ієрархів допитано, обшукано і пояснено, що цього толеруватися не буде,- наголосив Богдан Панкевич. 

Він також передбачає політичні спекуляції на релігійному календарі. 

-Константинополь, який знову став матірною церквою, святкує 6 січня Богоявлення, Водохреща. А в нас – останній день посту і знову починається розбіжність календарів. Бо весь світ, крім нас, Росії, Молдови, Білорусі і Грузії вже всі перейшли на новоюліанський календар,- зауважив Богдан Панкевич.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:42 13 липня 2020 р.

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що несанкціоноване будівництво у райцентрі мають перевіряти правоохоронні та контролюючі органи.

Рубрика: Політика

13:34 13 липня 2020 р.

Офіцер Тарас Матвіїв посмертно став Героєм України

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» молодшому лейтенанту Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України.​

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу