Політик у Львові запропонував вимкнути Росії «SWIFT» та запровадити ембарго на нафту

15:19 12 липня 2018 р.

  • 1
  • 1980


Відео: Львівський прес-клуб

Завдання української армії сьогодні – стримувати агресора. Завдання української дипломатії – тиснути на державу-агресора.

Про це сьогодні, 12 липня, під час прес-конференції на тему: «Новий курс України: виклики та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив народний депутат України трьох скликань, голова Всеукраїнського громадського правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко.

- Ми вважаємо, що основний аргумент примушення держави-агресора до миру – Будапештський формат. Це – єдиний формат переговорів, в якому Україна виконала всі свої зобов’язання перед світом, - каже він. 

На його думку, цей аргумент дотепер не використали. Він нагадав, що 27 лютого 2014 року терміново було зібрано засідання Ради Безпеки ООН з приводу окупації українського Криму. Проте міжнародна рада нічим не допомогла Україні. 3 березня було третє засідання, де Росія оприлюднила лист Януковича з проханням окупувати Крим. 

- А першого березня 2014 року засідання Ради Безпеки ООН ініціювала Великобританія. І там Британія нагадала, що вона є гарантом Будапештського меморандуму. Вони це згадали, а не ми! – наголошує народний депутат. 

Отож, Андрій Сенченко вважає, що Будапештський формат варто відновити. 

- Ми готові запропонувати заходи економічного тиску. Ми не пропонуємо, щоби солдати Великобританії та США вмирали на нашій землі та за нашу державу. Але ми вимагаємо, щоби вони виконали всі свої зобов’язання щодо нас. І посилили економічний тиск. Наприклад, відімкнення SWIFT на території Російської Федерації. Так, це дуже жорсткий крок, який зруйнує їхню фінансову систему, - попереджає нардеп. 

Також він пропонує запровадити ембарго на купівлю російської нафти. 

- Уявіть собі, що буде, якщо європейські країни не купуватимуть їхню нафту. Куди вони підуть? До Китаю? Вони вже пішли до Китаю зі своїм газом, їм запропонували ціну нижчу від собівартості, - каже політик.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Володимир.

22:39 18 липня 2018 р.

Відповісти

Це дійсно подіє!!!

До теми

09:30 17 листопада 2018 р.

США чітко заявили, що Україна буде в НАТО, – МЗС

Офіційний Вашингтон висловив дуже чітку підтримку прагнення України до членства в Євроатлантичному альянсі, наголосивши, що одного дня Україна буде в НАТО.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 420

19:19 16 листопада 2018 р.

Виборцеві доведеться вибирати з 300-500 кандидатів, – політолог у Львові

Виборець на виборчій дільниці може отримати бюлетень, в якому буде від 300 до 500 кандидатів від політичних партій. Такі нововведення нас очікують з прийняттям нового Виборчого кодексу.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 636

19:05 16 листопада 2018 р.

Купити виборчий округ буде складніше, – політолог у Львові

Новий Виборчий кодекс не знищить явище «партійного спонсорування» заради місця у прохідній десятці виборчого списку. Проте виборчі округи будуть збільшені, отже купити такий округ буде складніше.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 498

18:49 16 листопада 2018 р.

Правляча еліта зацікавлена в мажоритарці, – експерт у Львові

Новий Виборчий кодекс не вигідний будь-якому кандидатові, який має намір балотуватися до Верховної Ради або до місцевих рад. І саме тому дотепер не ухвалений потрібний країні документ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 468