Політик у Львові запропонував вимкнути Росії «SWIFT» та запровадити ембарго на нафту

15:19 12 липня 2018 р.

  • 1
  • 1635


Відео: Львівський прес-клуб

Завдання української армії сьогодні – стримувати агресора. Завдання української дипломатії – тиснути на державу-агресора.

Про це сьогодні, 12 липня, під час прес-конференції на тему: «Новий курс України: виклики та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив народний депутат України трьох скликань, голова Всеукраїнського громадського правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко.

- Ми вважаємо, що основний аргумент примушення держави-агресора до миру – Будапештський формат. Це – єдиний формат переговорів, в якому Україна виконала всі свої зобов’язання перед світом, - каже він. 

На його думку, цей аргумент дотепер не використали. Він нагадав, що 27 лютого 2014 року терміново було зібрано засідання Ради Безпеки ООН з приводу окупації українського Криму. Проте міжнародна рада нічим не допомогла Україні. 3 березня було третє засідання, де Росія оприлюднила лист Януковича з проханням окупувати Крим. 

- А першого березня 2014 року засідання Ради Безпеки ООН ініціювала Великобританія. І там Британія нагадала, що вона є гарантом Будапештського меморандуму. Вони це згадали, а не ми! – наголошує народний депутат. 

Отож, Андрій Сенченко вважає, що Будапештський формат варто відновити. 

- Ми готові запропонувати заходи економічного тиску. Ми не пропонуємо, щоби солдати Великобританії та США вмирали на нашій землі та за нашу державу. Але ми вимагаємо, щоби вони виконали всі свої зобов’язання щодо нас. І посилили економічний тиск. Наприклад, відімкнення SWIFT на території Російської Федерації. Так, це дуже жорсткий крок, який зруйнує їхню фінансову систему, - попереджає нардеп. 

Також він пропонує запровадити ембарго на купівлю російської нафти. 

- Уявіть собі, що буде, якщо європейські країни не купуватимуть їхню нафту. Куди вони підуть? До Китаю? Вони вже пішли до Китаю зі своїм газом, їм запропонували ціну нижчу від собівартості, - каже політик.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Володимир.

22:39 18 липня 2018 р.

Відповісти

Це дійсно подіє!!!

До теми

09:13 21 липня 2018 р.

Експертка розповіла, як поділили державні гроші між округами Львівщини

Торік Львівська область отримала 285 мільйонів гривень державних субвенцій. Це – лише 5,4% від загальних субвенцій, які були надані в межах всієї України. Вінницька область отримала 371 мільйон гривень, Харківська – 374, Франківська – 337 та Одеська – 293.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 624

09:09 21 липня 2018 р.

Громадські приймальні нардепів себе не виправдовують, – аналітик

Найбільше громадських приймалень серед депутатів-мажоритарників у Львівській області мають Тарас Батенко та Олег Мусій – по п'ять. Найменше – Оксана Юринець та Ірина Подоляк – по одній. Однак ефективність роботи депутата не залежить від того, скільки у нього є громадських приймалень.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 612

18:33 20 липня 2018 р.

Суспільству треба вміти розрізняти соціологічні рейтинги та електоральні, – політолог у Львові

Оприлюднення фейкових результатів соціологічних досліджень рейтингів кандидатів у президенти свідчать про те, що в Україні не відбувається зростання соціальних і політичних сил суспільства.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 501

18:16 20 липня 2018 р.

Кандидати в президенти знають свої реальні рейтинги, але приховують їх, – партактивіст у Львові

Кандидати в президенти, які зараз оприлюднюють свої високі рейтинги, здійснили фальстарт. Їхні дії призведуть до того, що виборці, які мають намір взяти участь у голосуванні, ближче до виборів займуть пасивну позицію.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 396

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу