Політологи і політики у Львові порадили, як обирати Президента

20:56 8 лютого 2019 р.

  • 0
  • 654


Відео: Львівський прес-клуб

Обираючи Президента України, варто віддати свій голос відомій особі, а не розпорошувати голоси на невідомих, які не мають жодних шансів. А також обирати варто українців, а не кандидатів інших націй.

Такі поради дав сьогодні, 8 лютого, під час засідання прес-центру "Вибори-2019" на тему: "Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?",що відбулося у Львівському прес-клубі, голова БФ "Україна-Русь», заступник голови Української республіканської партії Ростислав Новоженець.

Щонайперше, він радить не вірити результатам соціологічних опитувань. А по друге, звертати увагу, чи цей кандидат буде будувати Україну, чи Малоросію. 

Довірена особа кандидата у Президенти України Віктора Кривенка (НРУ), керівник його виборчого штабу у Львівській області Ігор Мартинюк радить звертати увагу на те, як довго цей кандидат перебуває на політичній арені.

- Треба звертати увагу, звідки цей кандидат взявся і хто за ним стоїть та фінансує. Не може бути так, щоби кандидат вистрибнув нізвідки, - переконаний він.

Голова ГО “Аналітичний інформаційний центр “Вільний голос”, політичний експерт Олексій Роговик вважає, що віддаючи свій голос, виборець повинен довідатися про свого кандидата якомога більше.

- Зайти на сайт ЦВК, вивчити інформацію про кандидата та його передвиборчу програму. Зайти в інтернет та пошукати інформацію про політичне минуле кандидата. Перевірити інформацію про статки кандидата в його електронних деклараціях та прочитатиувесь бюлетень у кабінці під час виборів, - порадив політолог. 

Хоча кандидат історичних наук, докторант Інституту народознавства НАН України, політолог Ігор Марков переконаний, що виборці будуть обирати, спираючись на свої персональні уподобання або в останній день за зовнішніми ознаками.  

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:20 16 лютого 2019 р.

У Львові презентуватимуть книгу британського політолога

У суботу, 16 лютого, об 11:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука на площі Ринок (№9) розпочнеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 327

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1146

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 816

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу