Політологи і політики у Львові порадили, як обирати Президента

20:56 8 лютого 2019 р.

Обираючи Президента України, варто віддати свій голос відомій особі, а не розпорошувати голоси на невідомих, які не мають жодних шансів. А також обирати варто українців, а не кандидатів інших націй.

Такі поради дав сьогодні, 8 лютого, під час засідання прес-центру "Вибори-2019" на тему: "Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?",що відбулося у Львівському прес-клубі, голова БФ "Україна-Русь», заступник голови Української республіканської партії Ростислав Новоженець.

Щонайперше, він радить не вірити результатам соціологічних опитувань. А по друге, звертати увагу, чи цей кандидат буде будувати Україну, чи Малоросію. 

Довірена особа кандидата у Президенти України Віктора Кривенка (НРУ), керівник його виборчого штабу у Львівській області Ігор Мартинюк радить звертати увагу на те, як довго цей кандидат перебуває на політичній арені.

- Треба звертати увагу, звідки цей кандидат взявся і хто за ним стоїть та фінансує. Не може бути так, щоби кандидат вистрибнув нізвідки, - переконаний він.

Голова ГО “Аналітичний інформаційний центр “Вільний голос”, політичний експерт Олексій Роговик вважає, що віддаючи свій голос, виборець повинен довідатися про свого кандидата якомога більше.

- Зайти на сайт ЦВК, вивчити інформацію про кандидата та його передвиборчу програму. Зайти в інтернет та пошукати інформацію про політичне минуле кандидата. Перевірити інформацію про статки кандидата в його електронних деклараціях та прочитатиувесь бюлетень у кабінці під час виборів, - порадив політолог. 

Хоча кандидат історичних наук, докторант Інституту народознавства НАН України, політолог Ігор Марков переконаний, що виборці будуть обирати, спираючись на свої персональні уподобання або в останній день за зовнішніми ознаками.  

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:21 28 жовтня 2020 р.

У двох громадах на Львівщині повторно перераховують голоси (відео)

Бібрська міська територіальна виборча комісія провела повторний підрахунок голосів на п’ятьох дільницях. Ще на п’ятьох виборчих дільницях перерахує результати волевиявлення Славська селищна ТВК.

Рубрика: Політика

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у спробі фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу