Політолог у Львові запропонував збірник Бароде проти популістів | Новини Львова

Політолог у Львові запропонував збірник Бароде проти популістів

14:12 13 грудня 2018 р.

  • 0

В українців немає критичної свідомості, щоби фільтрувати гасла політиків. Тому потрібно започаткувати збірник Бароде. Тоді буде політична люстрація і менше популізму.

Таке рішення сьогодні, 13 грудня, під час засідання громадського прес-центру “Вибори-2019” на тему: “Виборчі гасла на президентських перегонах: популізм і реалізм”, яке відбулося у Львівському прес-клубі, запропонував доктор політичних наук, професор  НУ “Львівська політехніка’ Микола Бучин.

-У Франції є збірник Бароде, де періодично друкують і  аналізують передвиборчі обіцянки політиків та їхнє виконання. Треба започаткувати в Україні тоді політики будуть більш відповідальними. Якщо за невиконання буде політична люстрація, то популізму буде менше,- сказав Микола Бучин.

Він також акцентував, що в Україні дуже охоче голосують за людей, які дають гасла, але відірвані від реальності.

- У нас не працює принцип «краще гірка брехня, ніж солодка правда». За кордоном передвиборчі програми це можливість партії реалізувати свої дії,- підсумував політолог. 

Його ідею підтримав член політради Української Галицької партії Богдан Панкевич.

- Треба випускати бюлетень і аналізувати – це виховання думаючого виборця. Популізм став надзвичайно технологічним, найвищого класу. Найдорожчі експерти працюють, щоб упакувати його в дуже логічні схеми і дати обгрунтування. Я був учасником Ялтинської економічної стратегії і не вірив вухам, як можна упакувати повний брєд в такі логічні конструкції"- каже Богдан Панкевич.

 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:42 13 липня 2020 р.

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що несанкціоноване будівництво у райцентрі мають перевіряти правоохоронні та контролюючі органи.

Рубрика: Політика

13:34 13 липня 2020 р.

Офіцер Тарас Матвіїв посмертно став Героєм України

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» молодшому лейтенанту Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України.​

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу