Пластуни присягатимуть у Львові 14 квітня

17:00 11 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 14 квітня, о 10.30 на площі святого Юра, перед пам’ятником Іванові Франку й на вулицях Коперника, Шептицьких та Кубанській розпочнеться «Новацький день першої пластової присяги».

Про це повідомили сьогодні, 11 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Організаторами заходу є «Станиця Львів Пласту Національної Скаутської організації України» спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. На проведення заходу з міського бюджету Львова спрямован6офінансову підтримку в сумі 14 800 гривень».

Голова Львівського осередку Пласту Матвій Дух зазначив: «Цього року наймолодші та старші пластуни матимуть окрему програму святкувань протягом цілого дня, однак о 12.30 вони разом зберуться на площі біля пам'ятника Іванові Франкові для спільного проведення урочистих церемоній. Участь у святковій збірці візьмуть понад 1200 пластунів».

Більше інформації – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу