Пікетувати урядовий квартал вирушили 30 тисяч (доповнено відеосюжетом)

14:54 8 грудня 2013 р.


Фото: uainfo.org

Шлях їм щільно перекривають автобуси й бійці спецпідрозділу «Беркуту».

У Києві з боку Майдану Незалежності по вулиці Інститутській уже пройшла велика група людей, прямуючи в бік Верховної Ради України та урядових будівель. В основному це молоді люди, які тримають прапори України, ЄС та чорно-червоні.

Основна частина колони вже наблизилася до вул. Липської, вхід на яку, як і на інші вулиці, які ведуть до Верховної Ради і Кабінету міністрів, щільно перекривають автобуси і бійці спецпідрозділу «Беркут». Як повідомляє сьогодні, 7 грудня, «ICTV», учасники колони заявили, що їх направили до урядового кварталу колоною чисельністю 30 тисяч осіб.

Водночас, прохід на вул. Банкову з боку вул. Інститутської також перекрито залізними щитами. Тут залишилася група мітингувальників чисельністю близько 500 осіб, також з прапорами України та ЄС, також багато – з символікою партії «УДАР». 

Раніше учасників мітингу Партії регіонів, який проходить у цей же час перед Верховною Радою, запевняли в тому, що сьогодні на Майдані Незалежності «майже немає людей». Зокрема, голова Всеукраїнського союзу громадських організацій «Молодь – громада - влада» сказав: «На Майдані практично немає людей, їх там дуже мало, вони розсмоктуються... Люди схаменулись і зрозуміли, що ними маніпулюють». За даними опозиції, на Віче на Майдані Незалежності зібрались майже 1 млн осіб». 

Як повідомляв «Щоденний Львів», Євромайдан пікетуватиме увесь урядовий квартал.

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу