Підтримка Садового з боку Терещенка електорату не додасть, але позитив буде, – політолог

13:42 4 січня 2019 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Підтримка Андрія Садового з боку Мішеля Терещенка суттєво не додасть Садовому електорату, але певний позитивний ефект від цього є.

На цьому сьогодні, 4 січня, під час засідання Незалежного громадського прес-центру “Вибори-2019” на тему: “Особливості старту виборчої президентської кампанії на Львівщині” наголосив голова ГО “Аналітичний інформаційний центр “Вільний голос”, політичний експерт Олексій Роговик.

-Несподіванка, що Терещенко підтримав Садового, знаючи деяких людей команди Терещенка у Львові. Їхня позиція досить проти мера Львова.

Очевидно, це - наслідок останнього візиту Садового до Глухова. Напевно, були зважені політичні шанси, рейтинги і були досягнуті нові домовленості в нових реаліях. У тому числі знаємо, що в Глухові відбуваються досить серйозні процеси пов'язаyі з російським реваншем у Глухові. Можливо, Терещенко, з цієї точки зору, вирішив поступитися на користь Садового,- розмірковує Олексій Роговик.

Експерт вважає, що такі форми підтримки додають ваги кандидатам у подальших виборчих перемовинах.

-Переговори про об'єднання тривають і відповідно приєднання кандидатів до тих чи інших лідерів - це черговий аргумент їм для посилення їхніх позицій в переговорних процесах,- каже Олексій Роговик. 


Відео: Львіський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу