Підприємці Луганщини за Єдину, бо не хочуть другого Придністров’я, – експерт

16:12 6 червня 2014 р.


Фото: cxid.info

Більшість підприємців Луганщини – за єдину Україну. Бо ніхто не хоче другого Придністров’я. Про це під час відеомосту між Львовом і Луганськом на тему: «Тенденції у малому і середньому бізнесі на заході і на сході України» сказав заступник голови Алчевської спілки підприємців Артур Баранов.

Він порівняв те, що відбувається в Україні з малим і середнім бізнесом із хірургічною операцією. Луганський бізнес залишився на операційному столі з відрізаними печінкою ( Донецький регіон) і головою (Київ).

На думку Баранова, рецепт вирішення проблеми лежить у домовленностях не з людьми на місцях, а з політиками в Києві. Зокрема, зі східного регіону – такими, як Єфремов, та інші. Бо «другого розпаду малий і середній бізнес не переживе», вважає громадський діяч і підприємець, який з 1991 року займається малим бізнесом і керує невеличким підприємством у будівельній галузі.

Президент Луганської торгово-промислової палати Сергій Кириченко повідомив, що підприємці Луганщини скликали з’їзд бізнесменів, у якому взяли участь майже 100 власників і генеральних директорів підприємств. Вони є працедавцями для 200 тисяч осіб.

Учасники з’їзду, за словами Кириченка, прийняли резолюцію про призупинення війни і проведення перемовин між бандформуваннями, більшість з яких становить «братній народ»,  «владою» ЛНР та підприємцями. Підприємці скерували також лист до керівництва України з проханням дослухатися до них і зустрітися заради вирішення проблеми.

Президент Луганської ТПП наголосив, що 95% підприємців Луганщини не підтримує ідею ЛНР.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу