Піде Азаров – прийде Медведчук чи Арбузов - експерт (відео)

18:11 3 грудня 2013 р.

Фото до новини

Ситуація, яка склалася сьогодні, називається «політична криза», і почалася вона 3 роки тому. Так під час відеомарафону «Євромайдан: сценарії розвитку» у Львівському прес-клубі сказав голова ЛОО ГО «Комітет виборців України» Роман Кошовий.


Відео: Львівський прес-клуб

«Відставка Кабміну нічого не змінить. Піде Азаров – прийде Медведчук чи Арбузов. Хоча для опозиції – це буде дуже красивий малюнок.

Люди, які стоять на Майдані, хочуть, щоб змінилася система. Відбулася революція. У 2004 році люди вийшли на Майдан і відчувають себе ображеними, бо революції не відбулося. Відбулося банальне заміщення влади. Одні чиновники замінили інших і не змінилися правила гри в суспільстві. Ми не побачили грузинського варіанту, де були реформовані цілі галузі в багатьох сферах суспільного життя.

Будь-яка влада має інстинкт самозбереження. Для цього і є демінструменти – вибори, референдуми. Чи можна в умовах сучасної правової системи знайти рішення політичної кризи? Я думаю, що ні. Мають бути вироблені якісь нові правові механізми, які дадуть відповідь, що далі робити. Можливо, настав час почати роботу над новою Конституцією»,- сказав Роман Кошовий.

Докладніше - у відео.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів