Піде Азаров – прийде Медведчук чи Арбузов - експерт (відео)

18:11 3 грудня 2013 р.

Ситуація, яка склалася сьогодні, називається «політична криза», і почалася вона 3 роки тому. Так під час відеомарафону «Євромайдан: сценарії розвитку» у Львівському прес-клубі сказав голова ЛОО ГО «Комітет виборців України» Роман Кошовий.

«Відставка Кабміну нічого не змінить. Піде Азаров – прийде Медведчук чи Арбузов. Хоча для опозиції – це буде дуже красивий малюнок.

Люди, які стоять на Майдані, хочуть, щоб змінилася система. Відбулася революція. У 2004 році люди вийшли на Майдан і відчувають себе ображеними, бо революції не відбулося. Відбулося банальне заміщення влади. Одні чиновники замінили інших і не змінилися правила гри в суспільстві. Ми не побачили грузинського варіанту, де були реформовані цілі галузі в багатьох сферах суспільного життя.

Будь-яка влада має інстинкт самозбереження. Для цього і є демінструменти – вибори, референдуми. Чи можна в умовах сучасної правової системи знайти рішення політичної кризи? Я думаю, що ні. Мають бути вироблені якісь нові правові механізми, які дадуть відповідь, що далі робити. Можливо, настав час почати роботу над новою Конституцією»,- сказав Роман Кошовий.

Докладніше - у відео.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу