Під Слов’янськом житомирці прикрили вогнем дніпропетровців і чекають завершення «перемир’я»

23:39 26 червня 2014 р.


Фото: facebook.com/bochkala

Про це повідомив у четвер кореспондент телеканалу «Інтер» Роман Бочкала.

Кореспондент телеканалу «Інтер» Роман Бочкала зокрема повідомляв сьогодні, 26 червня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Населенный пункт между Ямполем и Славянском. Террористы партизанят тут по зеленке, но время от времени заходят в село зализать раны, покашмарить местное население, которое однозначно за Украину, и в идеале влупить из жилых домов по позициям наших военных. Не все могу показывать. Главное. Этому положен край»;

«Террористы пытались вырваться из окружения через зеленку. 25 бригада запросила огневую поддержку. Парни с Хамера лупанули с Утеса. Никто не прорвался. И не прорвется»;

«Бой на закате. Украинские воины били максимальным зарядом в ответ на минометный обстрел террористов. Артбатарея 95-й аэромобильной бригады (житомирці. – «ЩЛ») прикрывала 25-ю с Днепропетровщины. Десантники – десантников. Украинцы – украинцев. Осмотр позиций противника в бинокль показал, задача была выполнена четко. Вражеские мины перестали свистеть»;

«Ночной дозор. Артиллерийский расчет на передовой. Ребята говорят, что очень устали от «перемирия». В их батарее уже восемь раненных. А мы только отвечаем... Но ничего – 40 минут осталось. Ребята ждут, что с 27-го пойдут решительные приказы. Все хотят скорейшей развязки и возвращения домой».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу