Під Львівською ОДА встановили стовп ганьби її голові (відео)

20:02 28 квітня 2014 р.

У пікеті проти неї взяли участь у понеділок понад сотня громадських активістів.

Сьогодні, 28 квітня, понад сотня громадських активістів вийшли під ЛОДА на пікет проти очільниці області Ірини Сех. Вони вимагали, аби голова облдержадміністрації не блокувала кадрові призначення у місті та області, а також не порушувала закон й відмовилась від депутатства.

Як повідомив у понеділок кореспондент «IA ZIK», під ЛОДА активісти встановили Стовп ганьби Ірині Сех і, оскільки вона не вийшла до пікетувальників, пообіцяли приходити знову і знову, доки голова ЛОДА не почує їхніх вимог.  На Стовп ганьби одягли перуку, прикріпили фото голови ЛОДА й обклеїли його несправжніми стодоларовими купюрами.

Також активісти принесли зі собою чимало плакатів, на одному з яких перерахували, в чому звинувачують Ірину Сех: «Порушення Конституції (суміщення), гальмування важливих призначень, призначення за квотним принципом, бездіяльність два місяці, непрофесіонал, підозрюється у корупції (вирубка лісів)».

Також на плакатах були написи «У Львові кумівство не пройде», «Кому вигідна провокація на Львівщині?», «Сех, перестань рубати ліс. Екологічний опір» та інші.

Активіст «Дорожнього контролю. Львів» Сергій Круглов розповів: «Ірина Сех чинила перепони у призначенні начальником міліції Львівщини Дмитра Загарії, оскільки хотіла бачити на цій посаді зовсім іншу людину, яка, на нашу думку, мала б підтримувати партію «Свобода». Ми виступаємо за те, щоб міліція була аполітичною. Відтак, вимагаємо від Сех не впливати на кадрові рішення, в тому числі, у МВС, а також відмовитись від депутатського мандату. Вважаємо, що губернатор повинен, у першу чергу, відстоювати інтереси громади Львівщини, а не політичної партії».

З його слів, до пікету долучились представники організацій «Варта1», «Автомайдан. Львів», «Автономного опору», «Рабів до раю не пускають». Активіст «Демократичного альянсу» Святослав Могиляк зазначив: «Ми долучились до пікету, оскільки пані Сех вже два місця фактично бездіяльна, прогулює роботу у ВРУ, плюс давним-давно мала б здати свій мандат. Але вона не робить цього. Крім того, є інформація, що голова ЛОДА не сприяла призначенню керівника міліції області. На носі ж – 9 травня, можливі провокації, а роботи жодної не ведеться».

Активісти скандували: «Свободу геть зі Львова!», «Ганьба!», «Відставка», «Сех виходь!». Однак голова ЛОДА не вийшла до пікетувальників, хоча, за словами Сергія Круглова, її попереджали про пікет. Депутат ЛОР, свободівець Ярослав Мудрий намагався пояснити, що Ірина Сех виконує свої посадові обов’язки, оскільки зараз перебуває на представленні голів РДА. Однак депутата засвистали та закричали вигуками «Ганьба» і «Брехня».

Перед тим він зауважив, що з Іриною Сех «ніхто не погоджував кандидатуру Дмитра Загарії і що стосовно цієї людини вона нічого не має проти». «Прийшла, привітала, дала завдання», – сказав Мудрий. Його підтримали прихильники Ірини Сех, які також зібрались поблизу ЛОДА.

Організатори пікету доводили їм: не може нова влада розпочинати свою діяльність із порушення закону. У результаті пікетувальники пообіцяли збиратись під ЛОДА доти, доки Сех не виконає їхніх вимог.


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу