Під Дебальцевим потрапили в полон два бійці Львівської бригади Національної гвардії України, – ЗМІ

20:22 20 лютого 2015 р.


Фото: wartime.org.ua

Головний редактор інтернет-порталу «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов опублікував у ньому в п’ятницю інформацію командирів підрозділів про втрати у районі Дебальцевого.

Головний редактор інтернет-порталу «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов повідомили сьогодні, 20 лютого:

«Цензор.НЕТ» робить спроби встановити точну чисельність загиблих, поранених, зниклих безвісти, полонених зі складу українських військ, що билися на Дебальцевському плацдармі. Українські війська відбили на Дебальцевському плацдармі за 25 діб битви два запеклих штурми російських найманців: 24 січня – 1 лютого і 12-14 лютого, а також постійно вели бої місцевого значення і з боєм прорвали кільце оточення противника 18 лютого.

У ході цієї 25-денної битви командири підрозділів на цей момент заявили такі цифри втрат:

128-а гірсько-піхотна бригада: 30 загиблих, 4 пропали безвісти, 2 потрапили в полон. Збір даних триває, але ще не всі підрозділи повернулися в базовий табір. Командування частини має зв'язок із усіма підрозділами, але доля щонайменше 10 військовослужбовців наразі невідома. Точні втрати будуть встановлені в найближчі 2-3 дні.

25-й окремий мотопіхотний батальйон «Київська Русь»: 17 загиблих, 1 полонений.

40-й мотопіхотний батальйон 17-ї танкової бригади: 21 загиблий, 91 полонений. Доля приблизно 10 бійців залишається невідомою. Точні втрати будуть встановлені завтра.

101-а бригада охорони Генерального штабу: 26 загиблих, 5 полонених.

13-й мотопіхотний батальйон 1-ї танкової бригади: близько 30 загиблих, 6 полонених. Точні втрати будуть встановлені завтра.

30-а механізована бригада: 22 загиблих, 76 поранених. Кількість полонених не встановлено. Точні втрати з'єднання будуть встановлені в найближчі два-три дні. 

Харківська бригада Нацгвардії 3017: 4 воїна загинуло, 2 в полоні, 3 пропало без вісті.

3-й полк спецназу: 3 загиблих, 3 в полоні, 2 – поки що невідомо.

Батальйон Нацгвардії «Донбас»: 9 загиблих, 15 поранених.

Батальйон МВС «Артемівськ»: 3 загиблих.

55-а артилерійська бригада: 2 загиблих.

Львівська бригада Нацгвардії №3002: 2 полонених.

Співробітники МВС: 1 загиблий.

Чеченський добровольчий батальйон імені Джохара Дудаєва: 1 загиблий.

По інших частинах і підрозділах поки немає даних.

Були також: 55-а артилерійська бригада, батальйон Нацгвардії імені Кульчицького, батальйон МВС «Львів», 4 спецпідрозділи ЗСУ, 3 спецпідрозділи Нацгвардії.

Таким чином на цей момент шляхом опитування командирів частин і підрозділіввстановлена загибель 168 воїнів, 112 воїнів потрапили в полон, 29 пропали безвісти.

Проте ці дані не повні, оскільки більшість частин і підрозділів були перемішані, розосереджені і під час прориву бойові порядки були порушені. Ще не всі воїни прибули до призначених пунктів дислокації.

У цьому списку не зазначені бойові втрати українських військ на зовнішньому периметрі Дебальцевської дуги, які билися в районі Світлодарська, Троїцького, і намагалися прорвати оточення ззовні 9-17 лютого. Їх втрати становлять менші цифри, але вони також дуже значні - не один десяток людей».

dailylviv.com

До теми

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу