Під час антитерористичної операції загинув 21 силовик

19:15 16 травня 2014 р.


Фото: unian.ua

Про це повідомило в п’ятницю інформагенції УНІАН її джерело в СБУ.

Від початку антитерористичної операції в східних регіонах України загальні втрати зведених сил, які беруть у ній участь, склали: 21 загиблий, 65 – поранені. Про це повідомило сьогодні, 16 травня, інформагенції УНІАН її джерело в СБУ.

Зокрема, серед загиблих 18 бійців Збройних Сил України й три бійця спецпідрозділу СБУ «Альфа». Серед поранених: 29 – співробітники СБУ, 27 – Збройних Сил України, один медик ЗСУ, п’ятеро військовослужбовців Внутрішніх військ, один співробітник МВС, двоє – Національної гвардії. Окрім того, двє військовослужбовців ЗСУ вважаються безвісти зниклими. 

Як повідомляв УНІАН, найбільші втрати українські сили понесли в ході бою під Краматорськом 13 травня. Терористи влаштували засідку, вбили сімох військових, підбили один БТР і один ГАЗ.

Довідка УНІАН. Після анексії Росією українського Криму, якій передувала військова окупація півострова і нелегітимний референдум про його вихід з України, Росія не полишила спроб дестабілізувати ситуацію в Україні.

У середині квітня російські озброєні бойовики захопили адміністративні будинки у ряді міст Донецької області, а також у Луганську. Бойовики викрадають, катують і вбивають людей, захоплюють заручників. Відтак 15 квітня на півночі Донецької області почалася антитерористична операція.

dailylviv.com

До теми

18:26 18 січня 2022 р.

Прикордонники зміцнюють колючим дротом західний кордон

Закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону. Протяжність усього кордону між Україною і Білоруссю становить становить 1084 км.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу