Під час антитерористичної операції в Слов’янську – загиблі з обох сторін, – ЗМІ (оновлено, відео)

12:38 13 квітня 2014 р.


Фото: pravda.com.ua

Про це повідомляє в неділю виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Під час антитерористичної операції українських силовиків у Слов’янську Донецької області постраждали троє правоохоронців. Про це повідомило сьогодні, 13 квітня, агенції УНІАН поінформоване джерело в правоохоронних органах.

За словами співрозмовника агентства, за попередньою інформацією, один правоохоронець вбитий, двоє поранені. «Це сталося неподалік одного із блокпостів, які створили сепаратисти. На підступах до нього вони відкрили вогонь на ураження по правоохоронцям», – зазначило джерело.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні зранку глава МВС Арсен Аваков заявив, що у Слов'янську, де сепаратисти захопили будівлі міліції і СБУ та заволоділи зброєю, розпочалася антитерористична операція під керівництвом СБУ. Натомість «Українська правда» інформує в неділю:

«Правоохоронці розблоковували два блок-поста сепаратистів перед Слов'янськом. Про це пишуть «Новости Донбасса» у своєму Твіттері.

Спочатку був ліквідований блок пост терористів на в'їзді в Слов'янськ з боку Краматорська. Наступним – блок-пост з боку Харкова.

Сепарастисти чинили опір, підпалили барикади. Разом з тим, за інформацією одного з місцевих видань «Славгород», в результаті перестрілки на одному з блокпостів в Слов'янську були поранені.

«За словами мешканців с. Міньківка (Артемівський район ) вранці туди були доставлені двоє поранених. Після надання першої медичної допомоги їх відправили в Артемівськ», – наголошується в повідомленні».

Своєю чергою, виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомляє сьогодні, 13 квітня,  на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», що в Слов'янську під час проведення атитерористичної операції є вбиті і поранені з обох сторін. Він конкретизує:

«З нашого боку - офіцер СБУ. Поранений керівник АТЦ (антитерористичного центру. – Ред.) СБУ і ще четверо.

З боку сепаратистів – невстановлену кількість. Сепаратисти почали прикриватися живим щитом з мирного населення.

Йде перегрупування сіл. В Краматорську люди незадоволені діями прийшлих.

У Слов'янську рівень підтримки до 1000 осіб. СБУ оголосило перегрупування».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу