Перші вибори старост сіл відбудуться на Львівщині 29 січня

14:10 18 січня 2017 р.

Сьогодні дільничні виборчі комісії зобов’язані надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення.

Начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков повідомив сьогодні, що 29 січня відбудуться перші вибори старост сіл Максимовичі, Лановичі та П’яновичі Бісковицької сільської ради об’єднаної територіальної громади Самбірського району. За його словами, за 10 днів до цих виборів, тобто до сьогодні включно, дільничні виборчі комісії зобов’язані надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення.

Федір Алєйніков розпов також: «Дещо раніше також завершилась реєстрація кандидатів на посади старост. На кожну посаду претендуватиме по одному кандидату. Усі вони – позапартійні самовисуванці».

Про це повідомили сьогодні, 18 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «Додамо, що у голосуванні на перших виборах старост зможуть взяти участь понад 1300 виборців зазначених населених пунктів».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу