Перевага Росії – це могутня військова сила на чолі з божевільним лідером, – політолог

18:10 20 лютого 2015 р.

Нас очікує війна. В цьому плані я – песиміст. Путін не зупиниться, поки його не зупинять. Тих санкцій, які є, недостатньо. Тому що жити можна, росіяни звикли жити і в гірших умовах.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом – Москвою–Петрозаводськом на тему: «Як цьогорічні мінські домовленості вплинуть на агресивну політику Росії проти України і реакцію на війну в Донбасі країн ЄС і США?» заявила львівський політолог Антоніна Колодій.

- Мінськ-2 мав на меті закріпити те, що вже було зафіксовано в угодах Мінськ-1, але на новому рівні, з залученням лідерів провідних європейських країн та із залученням Путіна, як головного винуватця всього, що відбувається. Та його присутність в цих переговорах, довгих, складних та важких, була важливою, - вважає вона.

На її думку, всі держави, як і напередодні Другої світової війни, так і зараз, керуються своїми національними інтересами. Але на цьому етапі Україні вдалося згуртувати навколо себе та наших національних інтересів всі провідні цивілізовані країни.

- Так, ми б хотіли від них більшого, ми би хотіли від них більш енергійної політики. Інколи кажуть, що вони наївно поводили себе у Мінську. Але те, що вони пішли і на ці переговори, те, що вони присвятили себе такій бурхливій ночі і такій боротьбі, на мою думку, це успіх української дипломатії та української політики. Це - невеликий крок на довгій дорозі до миру, - каже політолог.

Також Антоніна Колодій зауважила, що ми не можемо очікувати миру, бо ж ніхто не переміг у війні.

- З чим прийшли Україна та Росія до цих переговорів? Вони прийшли з тим, що вони й мали до цього. Ніхто не отримав вирішальну воєнну перемогу. У Путіна були ті переваги, що Росія є могутньою військовою силою на чолі з божевільним лідером. А переваги України – цивілізований світ на нашому боці. І це рівняє позиції, - вважає вона.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:51 28 вересня 2021 р.

Відкриття офісу Facebook та запуск нових продуктів: в Україні обговорили подальшу співпрацю з Facebook

Президент України Володимир Зеленський та Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у форматі відеодзвінка обговорили співпрацю з головним операційним директором Facebook Шеріл Сендберг та віце-президентом Facebook Ніком Клеггом.

Рубрика: Політика

17:44 28 вересня 2021 р.

Інтерпол, ОБСЄ, ООН: на Львівщині міжнародні польові навчання зібрали учасників з 5-ти країн

Стартували міжнародні польові навчання під назвою “EU-CHEM-REACT 2”. Вони триватимуть упродовж двох днів, 28-29 вересня на території полігону довкола адміністративно-побутового комплексу південного кар’єру ДП «Екотрансенерго» (поблизу Яворівського озера у Львівській області).

Рубрика: Політика

16:54 28 вересня 2021 р.

Ярослава Рущишина відсторонено з посади голови Львівської терорганізації партії Голос

Політрада партії «Голос» 28 вересня своїм рішенням відсторонила Ярослава Рущишина з посади голови Львівської обласної територіальної організації політичної партії «Голос». Для забезпечення безперервності діяльності осередку тимчасово виконуючим обов’язки голови призначено Андрія Осадчука.

Рубрика: Політика

15:29 28 вересня 2021 р.

Захист від нападу ворога: понад 5 тис військових беруть участь у навчаннях оборонного характеру на Львівщині

Захист від одного із можливих варіантів нападу ворога на Україну відпрацьовували сьогодні на стратегічному командно-штабному навчанні «Об’єднані зусилля - 2021» на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу