Перемогли нацизм Гітлера – переможемо й нацизм Путіна, – експерт

20:40 8 травня 2014 р.


Фото: gazetavv.com

У цьому впевнений керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук розпочав у понеділок коментувати на її сторінці підсумки 8 травня традиційно для нього – «з поганого:

1. У Луганську й Донецьку проросійські клоуни, голосно назвали себе «народними радами» (хоч більше підходить «клуби за алкогольним інтересам» або «гуртки любителів грошей Путіна») все ж вирішили проводити своє шоу під назвою «референдум про незалежність» цих областей.

Сьогодні вночі в друкарнях Донбасу добрі люди спалили до біса більше мільйона заготовлених бланків. Але у Москви грошей навалом. Надрукують ще.

Загалом, після прийдешнього загострення 9 травня, варто готуватися до подій після 11-го, коли призначений цей самий «референдум». Сценарій відомий по Криму: під 100% населення «проголосують» за «незалежність», а там дядько Вова турбуватиметься «захистом волевиявлення народу».

Якщо не припинити цей сепаратистський цирк зараз, потім зробити це буде в рази важче.

2. З території Росії через прикордонний КПП прорвався бронеавтомобіль «Тигр» – «подарунок» сепаратистам від Жириновського. Потім він колесив по Луганську.

Випадок кричущий. Але тут я хотів би поділитися нашими спільними тривожними спостереженнями.

Так, надійність охорони кордону з РФ в Луганській і Донецькій областях в цілому – під питанням. З одного боку, корупцію ніхто не відміняв. Але куди більшою проблемою є те, що прикордонники не мають значних сил і засобів, щоб справлятися самостійно з великими групами екстремістів або, як в даному випадку, з бронетехнікою.

Це – завдання для інших силових структур, які повинні підсилювати «погранцях». Якщо цієї взаємодії не буде, питання кордону ми не закриємо.

3. Путін зібрав сьогодні президентів своїх країн-сателітів з ОДКБ – Казахстану, Білорусі, Вірменії та Киргизії.

Вирішив показати їм «потьомкінські» навчання російських військ. Вигнали серйозна зброя – важку вогнеметних систему ТОС-1. Дав команду на відкриття вогню. І... пшик..

Я б на місці росіян турбувався тим, що в їх диво-лідера, у якого тільки танчики в голові, ще є також ядерна кнопка. Якщо цей маніяк, котрий готується воювати з усім світом, вирішить застосувати її, то Уралу точно не стане. Московської області теж. Бо руки у доблесних російських вояк ростуть не з того місця, звідки в усіх нормальних людей.

Погане в цьому те, що Путін не прагне вразити світ високими технологіями, ефективним сільським господарством або культурою Росії. Цей психічнохворий не вміє нічого іншого, окрім як брязкати зброєю. Нехай і не завжди спрацьовує.

З хорошого:

1. Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій заявив про те, що вчорашня заява Путіна про перенесення «референдуму» українських сепаратистів – це політична афера.

Українська влада прекрасно розуміє, що слова Путіна – брехня, за якою не стоїть нічого, окрім мерзенних планів приспати пильність Києва. А отже – антитерористична операція триватиме доти, поки українські терористи не заспокояться в СІЗО або в багатостраждальній землі Донбасу.

У брехні Путіна, зрозуміло, немає нічого хорошого. Але те, що українська влада в неї не вірить, і готова продовжувати рятувати Україну – безсумнівний плюс.

2. Сьогодні до обіду ми закінчили моніторинг підготовки регіонів до можливих провокацій завтра, 9 травня. Загальний підсумок якщо не заспокоює, то, принаймні, дає надію.

Так, багато слабких місць. Але в цілому силовиками і місцевою владою вживаються заходи до того, щоб трагедії на кшталт подій в Одесі 2 травня не повторилися.

Звісно, зарікатися не можна. І ми не чекаємо, що День Перемоги пройде легко. Треба бути готовим до всього, особливо – на Донбасі.

3. Напередодні Дня Перемоги в російських соцмережах пройшла інформація, що в Олександрівському саду Кремля єдина стела, присвячена містам- героям в центрі Москви, залишилася не прикрашеної квітами. Це стела Києва.

Вже через пару годин після цього повідомлення стела міста-героя Києва була завалена квітами. Все ж таки є адекватні люди і в Москві. Спасибі їм.

Зрештою, День Перемоги – наше спільне свято. І ми, група «Інформаційний Опір», вітаємо з ним всіх вас, мої брати і сестри!

І – на майбутнє: перемогли нацизм Гітлера – переможемо й нацизм Путіна».

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу