Переговори між Україною й РФ щодо обміну утримуваними виходять на фінальну стадію

15:05 5 вересня 2019 р.

  • 1


Фото: pravda.com.ua

Президент РФ заявив, що переговори між Росією та Україною з приводу взаємного обміну утримуваними особами виходять на фінальну стадію.

Про це повідомили в четвер, 5 вересня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна», де також розповіли, що президент РФ зазначив, виступаючи на Східному економічному форумі та відповідаючи на запитання модератора про те, коли відбудеться обмін утримуваними особами: «Виходячи з міркувань гуманності, ми підходимо до фіналізації переговорів, які ми ведемо, зокрема, і з офіційною владою. Я думаю, найближчим часом це стане відомо».,

Президент РФ запевнив, що майбутній обмін утримуваних осіб між Росією та Україною «буде досить великим і масштабним» і «це було б хорошим кроком уперед у сторону нормалізації», а також висловив упевненість у повній нормалізації відносин Росії та України в перспективі. За його словами, «що стосується найближчої перспективи, то це в значній мірі залежить від чинного українського керівництва».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

17:21 05 вересня 2019 р.

Відповісти

Можна будь-що нескінченно плести про "повну нормалізацію відносин Росії та України в перспективі" - оскільки в цій перспективі таке державне непорозуміння як "Російська Федерація" не буде існувати в сучасному вигляді. Це очевидно усім землянам і навіть вже самим росіянам, здається. Чим далі та чим більше Україна відсторониться від Росії - тим швидше і успішніше будуть проходити усі реформи в Україні і економічний розвиток в цілому. Чи є сенс вести мову про повну нормалізацію відносин з росіянами які радіють окупації Росією українських Криму та Донбасу, які повірили в розіп'ятого хлопчика, які бажають розвалу України, які шостий рік мовчазно споглядають за військовими діями росіян на Донбасі і називають це "громадянська війна в Україні" ? Моя відповідь: - Ні, це безглуздо - мають бути мінімально необхідні відносини між Росією та Україною як держав-сусідів і на цьому край.

До теми

17:35 22 лютого 2020 р.

Голова сусідньої ОДА звільнився за власним бажанням

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 22 лютого, прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави української держави.

Рубрика: Політика

21:34 21 лютого 2020 р.

На Львівщині почали підготовку до місцевих виборів

19 лютого в малій актовій залі Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради відбулася перша кущова нарада на тему: «Інновації Виборчого кодексу України». Організував захід відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації.

Рубрика: Політика

18:49 19 лютого 2020 р.

Бригадний генерал ЗС США Крістофер Норі відвідав Львів

Сьогодні, 19 лютого, до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація Збройних сил США на чолі з командувачем 7-го командування підготовки Сухопутних військ США в Європі бригадним генералом Крістофером Норі.

Рубрика: Політика