Переговори між Україною й РФ щодо обміну утримуваними виходять на фінальну стадію

15:05 5 вересня 2019 р.

  • 1


Фото: pravda.com.ua

Президент РФ заявив, що переговори між Росією та Україною з приводу взаємного обміну утримуваними особами виходять на фінальну стадію.

Про це повідомили в четвер, 5 вересня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна», де також розповіли, що президент РФ зазначив, виступаючи на Східному економічному форумі та відповідаючи на запитання модератора про те, коли відбудеться обмін утримуваними особами: «Виходячи з міркувань гуманності, ми підходимо до фіналізації переговорів, які ми ведемо, зокрема, і з офіційною владою. Я думаю, найближчим часом це стане відомо».,

Президент РФ запевнив, що майбутній обмін утримуваних осіб між Росією та Україною «буде досить великим і масштабним» і «це було б хорошим кроком уперед у сторону нормалізації», а також висловив упевненість у повній нормалізації відносин Росії та України в перспективі. За його словами, «що стосується найближчої перспективи, то це в значній мірі залежить від чинного українського керівництва».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

17:21 05 вересня 2019 р.

Відповісти

Можна будь-що нескінченно плести про "повну нормалізацію відносин Росії та України в перспективі" - оскільки в цій перспективі таке державне непорозуміння як "Російська Федерація" не буде існувати в сучасному вигляді. Це очевидно усім землянам і навіть вже самим росіянам, здається. Чим далі та чим більше Україна відсторониться від Росії - тим швидше і успішніше будуть проходити усі реформи в Україні і економічний розвиток в цілому. Чи є сенс вести мову про повну нормалізацію відносин з росіянами які радіють окупації Росією українських Криму та Донбасу, які повірили в розіп'ятого хлопчика, які бажають розвалу України, які шостий рік мовчазно споглядають за військовими діями росіян на Донбасі і називають це "громадянська війна в Україні" ? Моя відповідь: - Ні, це безглуздо - мають бути мінімально необхідні відносини між Росією та Україною як держав-сусідів і на цьому край.

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу