Переговори між Україною й РФ щодо обміну утримуваними виходять на фінальну стадію

15:05 5 вересня 2019 р.

  • 1
  • 855


Фото: pravda.com.ua

Президент РФ заявив, що переговори між Росією та Україною з приводу взаємного обміну утримуваними особами виходять на фінальну стадію.

Про це повідомили в четвер, 5 вересня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна», де також розповіли, що президент РФ зазначив, виступаючи на Східному економічному форумі та відповідаючи на запитання модератора про те, коли відбудеться обмін утримуваними особами: «Виходячи з міркувань гуманності, ми підходимо до фіналізації переговорів, які ми ведемо, зокрема, і з офіційною владою. Я думаю, найближчим часом це стане відомо».,

Президент РФ запевнив, що майбутній обмін утримуваних осіб між Росією та Україною «буде досить великим і масштабним» і «це було б хорошим кроком уперед у сторону нормалізації», а також висловив упевненість у повній нормалізації відносин Росії та України в перспективі. За його словами, «що стосується найближчої перспективи, то це в значній мірі залежить від чинного українського керівництва».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

17:21 05 вересня 2019 р.

Відповісти

Можна будь-що нескінченно плести про "повну нормалізацію відносин Росії та України в перспективі" - оскільки в цій перспективі таке державне непорозуміння як "Російська Федерація" не буде існувати в сучасному вигляді. Це очевидно усім землянам і навіть вже самим росіянам, здається. Чим далі та чим більше Україна відсторониться від Росії - тим швидше і успішніше будуть проходити усі реформи в Україні і економічний розвиток в цілому. Чи є сенс вести мову про повну нормалізацію відносин з росіянами які радіють окупації Росією українських Криму та Донбасу, які повірили в розіп'ятого хлопчика, які бажають розвалу України, які шостий рік мовчазно споглядають за військовими діями росіян на Донбасі і називають це "громадянська війна в Україні" ? Моя відповідь: - Ні, це безглуздо - мають бути мінімально необхідні відносини між Росією та Україною як держав-сусідів і на цьому край.

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:20 17 вересня 2019 р.

Голова Львівської ОДА представив свого першого заступника

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.представив у вівторок, 17 вересня, свого новопризначеного першого заступника голови Львівської ОДА – 28-річного Юрія Холода.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 978

10:08 17 вересня 2019 р.

Свободу слова для локальних ЗМІ треба заробити

Учасники відеомісту Львів-Одеса на тему «Роздержавлені ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?» у Львівському пресклубі дискутували з приводу шляхів розвитку місцевої преси.

Рубрика: Політика

  • 1
  • 360

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу