Переговори лідерів опозиції з Януковичем продовжаться не раніше понеділка

18:56 26 січня 2014 р.


Фото: wz.lviv.ua

Інформація про це отримана з трьох джерел.

Народний депутат від ВО «Свобода» Юрій Сиротюк повідомив інформації «РБК-Україна», що переговори лідерів опозиції з Януковичем продовжаться не раніше понеділка, 27 січня. «Сьогодні переговорів немає», – зазначив він.

Цю інформацію підтвердила й прес-секретар лідера фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка Ольга Лаппо. Вона зазначила, що точний час переговорів буде повідомлено пізніше.

Переговорів, як і віче, на думку депутата від «Батьківщини» Олександра Бригинця, не буде у зв'язку з жалобою за загиблими. Тим не менше, переговори триватимуть, так як на це є мандат Майдану, зазначив Сиротюк.

Депутат при цьому наголосив, що вимоги опозиції залишаються незмінними, так як країні необхідні докорінні зміни. «Зараз завданням мінімум на переговорах є переведення протистояння з «гарячої фази» в «холодну», – сказав Сиротюк.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу