Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет долучився у Львові до збору пожертв для війська

12:00 15 вересня 2014 р.


Фото: facebook.com/pages/Львівський-Лицар/1456106341337685

Організатори ініціативи «Львівський Лицар» прозвітували про придбане за зібрані ним 386 346 грн.

30 липня біля будівлі Львівської міської ради встановили Львівського Лицаря в образі Святого Юрія Змієборця, до щита якого кожен, хто пожертвував на армію сто і більше гривень, може вбити так званий цвяшок – металеву пластинку  із викарбуваним на ній  символом Української державності – Тризубом. За цей час жертводавці, а це львів’яни і гості міста, зміцнили два щити Юрія, а організатори ініціативи «Львівський Лицар» прозвітували про зібрані 386 346 грн та придбане на них обладнання для учасників АТО – це прилади нічного бачення, оптичні приціли, GPS-навігатори та дальноміри, про що розповів кореспонденту газети «День» Тетяні Козирєвій один із організаторів проекту –голова Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Андрій Салюк.

Акція триває. Лицар має вже наполовину зміцнений третій щит, а цвяшок-тризуб у нього забив, відповідно – зробив пожертву для війська, і Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, котрий цими днями перебував у Львові.

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу