Парубій тимчасово – не комендант Майдану

21:55 5 січня 2014 р.


Фото: vk.com

Його обов'язки деякий час виконуватиме Арсен Аваков – також народний депутат від «Батьківщини».

Аваков повідомляє про це в неділю на своїй сторінці в мережі «Facebook» так: «Змінив Андрія Парубія з сьогоднішнього вечора на Майдані – виконую обов'язки коменданта. Сподіваюся, що впораємося деякий час без Андрія. Хоч і важко, і не хотілося відпускати. Тому як який же Майдан без Парубія!».

Виконувач обов'язків коменданта Майдану також привітав українців із наступаючим Різдвом і додав: «Завтра на Майдані – чотири види куті. Приходьте – спробуйте! Свою приносите – ми спробуємо!».

Як інформував «Щоденний Львів», народний депутат від «Батьківщини» Андрій Парубій запевнив, що протести в Києві відновлять після свят.

dailylviv.com

До теми

13:59 20 квітня 2021 р.

Сьомий призов на службу у ЗСУ офіцерів запасу зі Львівщини

У травні – червні цього року відбуватиметься черговий призов офіцерів запасу на військову службу. Термін служби - півтора року. Зарплата - від 12 тисяч гривень і більше - залежно від військового звання.

Рубрика: Політика

13:24 20 квітня 2021 р.

У Львові канадійці та англійці навчають майбутніх військових офіцерів процедурам НАТО

В Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного відбулися навчання з нещодавно впровадженої дисципліни «Інженерне забезпечення бою за стандартами НАТО». Серед інших, розглядали питання опановування майбутніми офіцерами військового процесу планування операцій, що використовується штабами – Military Decision Making Process (MDMP).

Рубрика: Політика

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу