Партії використали молодих активістів як наживку для виборців

15:43 9 листопада 2015 р.

Але на наступних виборах уже ці активісти самі триматимуть на гачку своїх нинішніх спонсорів, переконана політолог.

Про це сьогодні, 9 листопада, під час засідання на тему: «Як будуть представлені інтереси територіальних громад Львівщини в новообраній Львівській облраді?», що відбулося у Львівському прес-клубі, повідомила кандидат політичних наук, керівник Західноукраїнського представництва МФ "Відродження" Оксана Дащаківська.

- Політичні партії були змушені цього разу використовувати наживку. Вони використовували у цій ролі яскравих молодих людей, громадських активістів, - каже вона.

За її словами, якщо одного разу ці молоді люди спробували, що таке комунікація, як працювати з виборцями, то вони вже не відмовляться так просто від своєї політичної діяльності.

- Тому у нас попереду будуть вибори ще цікавіші, адже на цих виборах ми виховали молоде покоління політиків, яких поки що використовували лише як гачки. Але згодом вони вже будуть самі ловити на гачки, в тому числі і тих політичних монстрів, які сьогодні ними користувалися, - прогнозує Оксана Дащаківська.

Доцент юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка Оксана Жолнович зауважила, що старі партії абсолютно не працювали в часи між виборами, а згадували про виборців лише перед голосуванням.

- Ми зіткнулися з тим, що навіть великі партії, навіть партії, які функціонують багато років, не мають осередків по місцях і регіонах. Бо в тих місцях завжди була одна людина, яка з’являлась на вибори. А між виборами ніякої активності не було. І тепер партії змушені будуть там працювати. Тому що виборці тепер почали звертати увагу, чи мігрує ця людина з партії в партію, і чому кожного разу на виборах вона постає в новому образі. Це вже почало дратувати виборця, - каже вона.

За словами Оксани Жолнович, ці вибори показали, що в такому випадку "гречка" може не спрацювати.

- Навіть якщо я сильний кандидат і домовився, проплатив чи роздав гречку, і якщо в моєму окрузі за мене проголосують навіть сто відсотків виборців, але якщо  мої колеги в інших округах не пройдуть, то і у мене шансів нема. І це змушувало ресурсних людей фінансувати активних молодих людей. До цього часу на них ніхто навіть не дивився, у них шансів не було навіть себе десь проявити. Тому що в них ніхто не був зацікавлений, - каже Оксана Жолнович.


Відео: Львівський прес-клуб.

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу