Партії не готові до децентралізації, – експерти

15:59 20 жовтня 2015 р.

Партії, які балотуються до місцевих рад, не до кінця усвідомлюють, як і що вони будуть робити, коли виграють вибори, в умовах децентралізації.

Таку думку висловив сьогодні, 20 жовтня, під час публічних дебатів на тему: «Які корективи у виборчий процес внесла децентралізація влади?»,  які відбулися у Львівському прес-клубі, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА Федір Алєйніков.

- Для себе я не почув відповіді, що буде після 25 жовтня. Лише 26 жовтня і все? Які кроки будуть здійснені тими чи іншими політичними силами в частині децентралізації, чи вони взагалі заплановані чи ні, - каже він.

Його колега, аналітик ГМ «ОПОРА»  Олександр Неберикут підтримує цю думку.

- Мені здається, що представники партій не до кінця усвідомлюють, що децентралізація вже почалася. І мало хто сказав, яким чином партії будуть працювати не з додатковими повноваженнями, а з людьми, професіоналами, які запроваджуватимуть їхні програми в дію, - каже експерт.

Він вважає, що всіх представників партій. Які виграють вибори, треба буде зібрати через два тижні або через місяць знову. 

- Я думаю, коли вже будуть відомі результати і будуть вже наслідки, то багато хто перегляне свою думку. Адже ми вже маємо зараз децентралізацію, до якої партії не готові, - каже Олександр Неберикут.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу