Партії не готові до децентралізації, – експерти

15:59 20 жовтня 2015 р.

Партії, які балотуються до місцевих рад, не до кінця усвідомлюють, як і що вони будуть робити, коли виграють вибори, в умовах децентралізації.

Таку думку висловив сьогодні, 20 жовтня, під час публічних дебатів на тему: «Які корективи у виборчий процес внесла децентралізація влади?»,  які відбулися у Львівському прес-клубі, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА Федір Алєйніков.

- Для себе я не почув відповіді, що буде після 25 жовтня. Лише 26 жовтня і все? Які кроки будуть здійснені тими чи іншими політичними силами в частині децентралізації, чи вони взагалі заплановані чи ні, - каже він.

Його колега, аналітик ГМ «ОПОРА»  Олександр Неберикут підтримує цю думку.

- Мені здається, що представники партій не до кінця усвідомлюють, що децентралізація вже почалася. І мало хто сказав, яким чином партії будуть працювати не з додатковими повноваженнями, а з людьми, професіоналами, які запроваджуватимуть їхні програми в дію, - каже експерт.

Він вважає, що всіх представників партій. Які виграють вибори, треба буде зібрати через два тижні або через місяць знову. 

- Я думаю, коли вже будуть відомі результати і будуть вже наслідки, то багато хто перегляне свою думку. Адже ми вже маємо зараз децентралізацію, до якої партії не готові, - каже Олександр Неберикут.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу