Партія Януковича закликає підтримати її висуванців-мажоритарників та анонсує «захист України від влади»

19:40 21 вересня 2014 р.


Фото: news.pn

Про це йдеться в двох сьогоднішніх заявах – на офіційному сайті «регіоналів», а також одного з них – Нестора Шуфрича.

«Регіонали» все-таки братимуть участь у виборах до Верховної Ради, призначених на 26 жовтня. У заяві, опублікованій сьогодні, 20 вересня, на офіційному сайті «Партії регіонів», йдеться, що вона погоджується на участь у виборах її висуванців у мажоритарних округах.

Про це у ній сказано так: «Ми вважаємо, що неучасть у виборах партії, за яку два роки тому віддали свої голоси понад 5 мільйонів виборців, може породити прецедент узурпації політичного поля Півдня і Сходу України. З цієї причини Партія регіонів дала згоду на участь її представників у виборах в одномандатних (мажоритарних) округах – для захисту демократії та інтересів громадян не тільки Південного Сходу, а й усієї України. Ми закликаємо підтримати тих членів Партії регіонів, які будуть висуватися в одномандатних округах у всіх областях України».

Про це повідомляється в неділю на офіційному сайті «Партії регіонів». Натомість один з лідерів «Опозиційного блоку» – Нестор Шуфрич, заявляючи сьогодні, 20 вересня – мовляв, «у зв'язку з подіями на сході нашої країни і тим, що мільйони наших громадян не матимуть можливості взяти участь у виборах, проявляючи солідарність з ними, Партія регіонів ухвалила рішення не брати участі у дострокових виборах у Верховну Раду 26 жовтня», одразу ж сам себе спргостував, повідомивши також: «З метою недопущення розгортання воєнних дій на території нашої країни, з метою забезпечення миру і стабілізації економіки ми об'єднуємося в «Опозиційному блоці» і ЙДЕМО НА ВИБОРИ (прописиними літерми – ми. – «ЩЛ»), аби зупинити війну і зубожіння громадян України».

Шуфрич також заявив, що він та його однопартійці мають намір «захищати Україну від влади», й твердить: «Об'єднавшись разом, ми станемо потужним голосом південного сходу у наступній Раді і тим самим збережемо Україну єдиною». Шуфрич написав це на сторінці «Опозиційного блоку»в інтернет-мережі «Facebook».

Ремарка «Щоденного Львова»: оголошувати себе «потужним голосом» лише «південного сходу» й обіцяти після цього «збереження України єдиною» – це вже апофеоз демагогії соратників Януковича.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу