«Партія регіонів» розгортає «штаби по стабілізації»

12:12 8 грудня 2013 р.


Фото: tyzhden.ua

Її активісти вимагають негайно розблокувати будівлі державних установ, сісти за круглий стіл переговорів і знайти рішення в інтересах країни.

«Незалежне Бюро Новин» інформує сьогодні, 8 грудня, під заголовком «Партія регіонів створює Штаби по стабілізації політичної ситуації»:

«У декількох областях України розгорнули свою діяльність Штаби по стабілізації політичної ситуації. Такі штаби створено Партією регіонів у Сумській, Запорізькій, Вінницькій, Херсонській та Донецькій областях, а також у всіх районах Києва.

«Поруч з активістами Партії регіонів просвітницьку роботу проводять громадські діячі, представники молоді та профспілкових комітетів, ветеранських організацій, промислового сектора, освіти та культури», – повідомила прес-служба ПР.

Активісти партії висувають вимоги негайно розблокувати будівлі державних установ, сісти за круглий стіл переговорів і знайти рішення в інтересах країни. Як повідомляв НБН, глава фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що опозиція не збирається створювати коаліційний уряд з нинішньою владою».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу