Парламентська асамблея ОБСЄ визнала військову агресію Росії щодо України (відео)

18:00 1 липня 2014 р.


Фото: sprotyv.info

Про це йдеться в її сьогоднішній резолюції «Очевидне, грубе та невиправлене порушення Гельсінських принципів Російською Федерацією».

Інтернет-видання «Українська правда» інформує сьогодні, 1 липня, в повідомленні «ПА ОБСЄ визнала Росію військовим агресором»:

«Парламентська асамблея ОБСЄ в своїй резолюції називає дії Росії військовою агресією на догоду власним інтересам. Відповідну резолюцію ПА ОБСЄ ухвалила у вівторок на 23-й сесії ПА ОБСЄ, що відбувається в Баку, передає Інтерфакс-Україна.

Резолюція називається «Очевидне, грубе та невиправлене порушення Гельсінських принципів Російською Федерацією», автором якої є американський парламентар Бенджамін Кардін. Згідно з ухваленою резолюцією, Парламентська асамблея ОБСЄ засуджує «грубе та невиправлене порушення Гельсінських принципів» із боку Росії щодо України, зокрема, «особливо кричуще порушення суверенітету і територіальної цілісності цієї країни».

Також ПА ОБСЄ  вважає такі дії, що включають військову агресію та різні форми примусу, спрямовані на утиск властивих суверенітету України прав на догоду власним інтересам Російської Федерації, неспровокованими і базованими на абсолютно безпідставних припущеннях і приводах». Резолюція містить заклик до держав-членів ОБСЄ «відмовлятися від визнання насильницької анексії Криму Російською Федерацією».

У ній висловлено «жаль із приводу збройного втручання, здійснюваного контрольованими Російською Федерацією силами в Україні, а також порушення прав людини, які вони продовжують породжувати». Водночас в ухваленому документі заявлено про «тверду підтримку суверенітету, політичної незалежності, єдності і територіальної цілісності України, як це визначено Конституцією країни та в її міжнародно визнаних межах».

Російська делегація наполягала на виключенні проекту цієї резолюції з порядку денного сесії ПА ОБСЄ».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

22:51 21 червня 2021 р.

Літнє радіо у Польщі три рази на день говоритиме українською

21 червня рівно о 9 ранку розпочалося 50-те «Літо з радіо». Щодня о 9, 10 та об 11 після випуску новин польською мовою можна слухати новини іноземними мовами: англійською, німецькою та українською.

Рубрика: Політика

21:29 21 червня 2021 р.

Нардеп з Львівщини, який виступав проти вакцинації, став спікером України у ПАРЄ щодо Covid-сертифікатів

21 червня народний депутат зі Львівщини Юрій Камельчук, який пройшов до Верховної Ради від партії "Слуга народу", став спікером у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) від України з питань "Covid-паспортів та сертифікатів".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу