Парламентська асамблея ОБСЄ визнала військову агресію Росії щодо України (відео)

18:00 1 липня 2014 р.


Фото: sprotyv.info

Про це йдеться в її сьогоднішній резолюції «Очевидне, грубе та невиправлене порушення Гельсінських принципів Російською Федерацією».

Інтернет-видання «Українська правда» інформує сьогодні, 1 липня, в повідомленні «ПА ОБСЄ визнала Росію військовим агресором»:

«Парламентська асамблея ОБСЄ в своїй резолюції називає дії Росії військовою агресією на догоду власним інтересам. Відповідну резолюцію ПА ОБСЄ ухвалила у вівторок на 23-й сесії ПА ОБСЄ, що відбувається в Баку, передає Інтерфакс-Україна.

Резолюція називається «Очевидне, грубе та невиправлене порушення Гельсінських принципів Російською Федерацією», автором якої є американський парламентар Бенджамін Кардін. Згідно з ухваленою резолюцією, Парламентська асамблея ОБСЄ засуджує «грубе та невиправлене порушення Гельсінських принципів» із боку Росії щодо України, зокрема, «особливо кричуще порушення суверенітету і територіальної цілісності цієї країни».

Також ПА ОБСЄ  вважає такі дії, що включають військову агресію та різні форми примусу, спрямовані на утиск властивих суверенітету України прав на догоду власним інтересам Російської Федерації, неспровокованими і базованими на абсолютно безпідставних припущеннях і приводах». Резолюція містить заклик до держав-членів ОБСЄ «відмовлятися від визнання насильницької анексії Криму Російською Федерацією».

У ній висловлено «жаль із приводу збройного втручання, здійснюваного контрольованими Російською Федерацією силами в Україні, а також порушення прав людини, які вони продовжують породжувати». Водночас в ухваленому документі заявлено про «тверду підтримку суверенітету, політичної незалежності, єдності і територіальної цілісності України, як це визначено Конституцією країни та в її міжнародно визнаних межах».

Російська делегація наполягала на виключенні проекту цієї резолюції з порядку денного сесії ПА ОБСЄ».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

19:04 27 червня 2022 р.

Загроза продовження ракетних ударів з території Білорусі, - Генштаб

Російські військові продовжують штурмувати на фронті й досягли часткових успіхів на декількох напрямках. Наразі існує загроза продовження ракетних ударів з території Білорусі.

Рубрика: Політика

13:29 27 червня 2022 р.

США передадуть Україні системи ППО, які охороняють Білий дім і Капітолій, - ЗМІ

Вашингтон має намір передати Києву сучасні системи протиповітряної оборони середньої та великої дальності, повідомила низка ЗМІ. Найімовірніше, Україна отримає ЗРК NASAMS.

Рубрика: Політика

23:31 26 червня 2022 р.

Зеленський звернувся до громадян Білорусі

У сьогоднішньому зверненні президент України Володимира Зеленського згадав, що усіх білорусів російське керівництво хоче втягнути у війну і посіяти ненависть між ними та українцями.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу