Парламент, замість децентралізації, запроваджує партійний диктат, – експерт (відео)

19:44 18 вересня 2015 р.

Партії, які представлені в парламенті, говорять про децентралізацію, але приймають закон про місцеві вибори, в якому ще більш міцною стає позиція керівного органу політичної партії.

Про це сьогодні, 18 вересня, під час публічних дебатів: «Яку децентралізацію влади лобіюють партії-учасниці місцевих виборів 25 жовтня 2015 року на Львівщині», що відбулися у Львівському прес-клубі, заявила заступник керівника моніторингової аналітичної групи «Цифра»  Іванна Фединчук.

- Згідно з законом про місцеві вибори, виключно керівний орган партії вирішує – чи бере участь у виборах та чи інша місцева організація політичної партії. Крім того, список кандидатів у депутати до міської чи обласної ради також повинен бути затверджений керівним органом політичної партії. Кандидати на посади міських голів також повинні бути затверджені керівним складом політичної партії. Тобто виходить парадокс. В той час, коли вся країна та найбільші політичні гравці говорять про децентралізацію в країні, вони приймають закони, які посилюють позицію керівних органів політичних партій, - каже вона.

Також  Іванна Фединчук зауважила, що зовнішня реклама, яка так щедро вже заповнила область, абсолютно не нагадує, що відбудуться місцеві вибори. 

- На зовнішній рекламі ми бачимо основні меседжи, які йдуть з Києва, з центральних органів політичних партій. І ми розуміємо, що виборця заводять в оману, коли йому пропонують гасла, які зовсім не стосуються повноважень місцевого депутата. Тобто ні питання пенсій, ні зарплат, ні армії зовсім не стосується повноважень депутатів місцевої ради, - каже Іванна Фединчук.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу