Парламент Криму прийняв рішення про входження півострова до складу Росії (відео)

12:51 6 березня 2014 р.


Фото: EPA

Сепаратисти також просять у четвер Путіна розпочати відповідну «процедуру» й перенесли референдум про статус автономії на 16 березня.

Як повідомляє сьогодні, 6 березня, «РИА Новости», Верховна Рада Автономної Республіки Крим прийняла в четвер рішення «увійти до складу Російської Федерації на правах суб'єкта Російської Федерації», а також звернулася до президента Російської Федерації і Федеральних зборів Державної думи Російської Федерації з пропозицією про початок процедури входження Криму до складу Російської Федерації як суб'єкта РФ. Натомість «Радіо Свобода» інформує сьогодні, 6 березня:

«Верховна Рада Криму на закритій позачерговій сесії ухвалила рішення про приєднання до Росії. Про це повідомив прес-центр кримського парламенту. За цим повідомленням, Верховна Рада АРК звернулася до президента Російської Федерації і до Федеральних зборів Державної думи Росії з пропозицією про початок «процедури входження до  складу Російської Федерації як суб'єкта Російської Федерації».

На цій же сесії депутати проголосували за призначення референдуму про статус півострова на 16 березня. Зокрема, на референдум виноситься два питання: «Чи підтримуєте ви входження Криму до складу Російської Федерації як суб'єкта федерації» і «Чи підтримуєте ви відновлення дії Конституції Республіки Крим в редакції 1992 року?». Журналістів на сесію не допустили».

Як повідомляв «Щоденний Львів», 4 березня Путін на запитання журналіста про те, чи розглядає Москва варіант приєднання Криму до Росії,відповів: «Ні, не розглядаємо».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу