Партії використовують прогалини в законодавстві і ховають свою рекламу під соціальну (відео)

12:43 26 жовтня 2014 р.

«День тиші» у Львівській області не вдався.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України»,  який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомила виконавчий директор ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Соломія Саврук.

За її словами по області є дуже велика кількість прихованої  та неприхованої реклами. Особливо «грішать» цим 116, 118 та 119 округи, де партії та мажоритарники навіть не потрудилися забрати імена з реклами. В інших же випадках штаби заявили, що це «соціальна реклама».

- На тій рекламі немає ніяких вихідних даних, що вважається порушенням, - каже Соломія Саврук.

Водночас, за словами керівника виборчого штабу Блоку Петра Порошенка у Львівській області Петра Адамика, те, що така велика кількість виборчих штабів скористалася можливістю приховати свою рекламу під соціальну означає, що є прогалина в законодавстві.

Повертаючись до інших порушень, Соломія Саврук згадала, що звранці у 118 виборчому окрузі голова дільничої комісії відмовився впустити на засідання спостерігача.  А голова окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі №118 Ігор Сліпецький зазначив. Що на одну дільницю прийшло два спостерігачі від однієї партії. Але ці дрібні порушення вдалося дуже швидко виправити.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу