Партії використовують прогалини в законодавстві і ховають свою рекламу під соціальну (відео)

12:43 26 жовтня 2014 р.

«День тиші» у Львівській області не вдався.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України»,  який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомила виконавчий директор ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Соломія Саврук.

За її словами по області є дуже велика кількість прихованої  та неприхованої реклами. Особливо «грішать» цим 116, 118 та 119 округи, де партії та мажоритарники навіть не потрудилися забрати імена з реклами. В інших же випадках штаби заявили, що це «соціальна реклама».

- На тій рекламі немає ніяких вихідних даних, що вважається порушенням, - каже Соломія Саврук.

Водночас, за словами керівника виборчого штабу Блоку Петра Порошенка у Львівській області Петра Адамика, те, що така велика кількість виборчих штабів скористалася можливістю приховати свою рекламу під соціальну означає, що є прогалина в законодавстві.

Повертаючись до інших порушень, Соломія Саврук згадала, що звранці у 118 виборчому окрузі голова дільничої комісії відмовився впустити на засідання спостерігача.  А голова окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі №118 Ігор Сліпецький зазначив. Що на одну дільницю прийшло два спостерігачі від однієї партії. Але ці дрібні порушення вдалося дуже швидко виправити.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу