Папа Римський змінив держсекретаря Святого Престолу

19:59 31 серпня 2013 р.

  • 0

Новим державним секретарем Ватикану став 58-річний архієпископ П’єтро Пароліна, який досі працював на посаді нунція – себто посла – Ватикану у Венесуелі

Папа Римський Франциск призначив новим державним секретарем 58-річного архієпископа П’єтро Пароліна, який досі працював на посаді нунція – себто посла – Ватикану у Венесуелі.

Його попередника на цій посаді, 79-річного кардинала Тарчізіо Бертоне критикували у зв’язку зі скандалом з витоком секретних документів з Ватикану.

Державний секретар за посадою очолює Римську курію – центральну адміністрацію католицької церкви та є головним радником Папи.

Коментарі(0)

До теми

21:10 11 грудня 2019 р.

У Львові розкажуть про свавілля окупантів в Криму

У п'ятницю, 13 грудня о 14.30, у Львівському пресклубі Кримськотатарський ресурсний центр і Культурний центр кримських татар у Львові дадуть прес-конференцію на тему «Ситуація в окупованому Криму. Аналіз порушень прав людини за 9 місяців 2019 року».

Рубрика: Політика

19:09 10 грудня 2019 р.

Відомий захисник української мови розкаже про три ганебні і славні речі у Львові

Завтра у Львівському пресклубі – другий випуск нової інтерактивної відеопрограми «Неформальна приміряльня»: кому найліпше пасуватиме мантія мера Львова-2020?».

Рубрика: Політика