Пам’ятник Леніну на Бесарабці хочуть знести люди в масках

20:51 1 грудня 2013 р.

Фото до новини


Фото: unn.com.ua

Спецпідрозділ захистив постамент.

Невідомі в масках намагається знести пам’ятник Леніну на Бесарабській площі в Києві. На них не видно партійної символіки. Міліція не перешкоджає їм. «Беркут» намагався відтіснити їх. Однак з першої спроби спецпідрозділу цього не вдалося, повідомляє "Радіо "Свобода".

Під пам'ятником Володимиру Леніну на бульварі Тараса Шевченка відбулися заворушення. Невідомі у чорних масках, у кількості близько 150 осіб, намагалися зруйнувати пам’ятник. Ці особи скандували "Банду геть!". Вони кидали фаєри та шумові гранати у "Беркут". Спочатку "Беркут" взалі зник, повідомляє Громадське ТВ. Активісти намагалися перекрити рух на бульварі Шевченка, натягнувши канат.

Через приблизно 5 хвилин "Беркут" повернувся у посиленому складі і розпочав по одному затримувати активістів. Журналісти повідомили, що намагалися затримати депутата від "Свободи" Едуарда Леонова та брата Олега Тягнибока Андрія.

Кілька осіб були затримані. Принаймні один "беркутівець" був травмований. Після цього "Беркут" взяв у кільце пам’ятник Леніна, пише "Українська правда".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів