Особовий склад львівської військової академії долучився до відзначення Дня Конституції

15:32 29 червня 2015 р.

  • 0


Фото: asv.gov.ua

Проведення заходів із нагоди державного свята забезпечували військовослужбовці роти почесної варти та військового оркестру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного .

Особовий склад львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного взяв участь у заходах з нагоди Дня Конституції України. Урочистості розпочалися біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволові у сквері на вулиці Винниченка біля будівлі обласної ради. У святкових заходах окрім міністра фінансів України Наталії Яресько, яка перебуває із робочим візитом на Львівщині, взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, очільник гарнізону ‒ начальник Академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, представники силових структур та громадськості. Після покладання квітів заслужена академічна капела України «Трембіта» виконала гімн України.

Представники влади та небайдужі пішою ходою пройшли центральною частиною міста до пам’ятника Михайлові Грушевському, де також поклали квіти, ушанувавши ще одного зачинателя новітньої української державності. Забезпечували проведення заходів військовослужбовці роти почесної варти та військового оркестру Академії.

Варто зауважити, що з нагоди свята військовослужбовці та працівники навчального закладу взяли участь у низці інших тематичних заходів. Про це повідомили сьогодні, 29 червня, на сайті львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:29 29 травня 2020 р.

Граматичні помилки, відсутність структури, розмиті терміни – Львів та Суми проаналізували законопроєкти «Про медіа»

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Суми: «Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах «Про медіа» (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?».

Рубрика: Політика

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу