Голова Львівської ОДА зажадав від СБУ покарати організаторів безпекового форуму

13:20 30 листопада 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Олег Синютка висловив публічне обурення щодо ознакування на карті України невизнаних «народних республік».

Про це повідомили сьогодні, 30 листопада, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка вважає, що це елемент гібридної війни і може дестабілізувати ситуацію в країні. Умовні позначення про «народні республіки Донецька та Луганська» були на карті України, яку презентували під час Львівського безпекового форуму. Олег Синютка вважає такі речі неприпустимими і ганебними по відношенню до українських захисників та українців».

Про це повідомили сьогодні, 30 листопада, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Олег Синютка вважає, що це елемент гібридної війни і може дестабілізувати ситуацію в країні. Умовні позначення про «народні республіки Донецька та Луганська» були на карті України, яку презентували під час Львівського безпекового форуму. Олег Синютка вважає такі речі неприпустимими і ганебними по відношенню до українських захисників та українців».

Голова Львівської облдержадміністрації наголосив: «У мене запитання до організаторів форуму. Ми у Львові на такій важливій конференції і я вважаю, що сьогодні це провокативна річ по відношенню до спікерів, які запрошені. Я був здивований, коли у Львові продавалась символіка Донецької і Луганської областей, але коли сьогодні на Безпековому форумі на екрані написано «Народні республіки Донецька і Луганська», я вважаю, що це є елемент гібридної війни, який спрямований проти України, для того, щоб дестабілізувати ситуацію у Львівському регіоні».

«Відтак, голова Львівської ОДА звернувся до Служби Безпеки України з вимогою провести перевірку і притягнути до відповідальності причетних осіб», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу