Опитані соціологами Інституту Горшеніна громадяни України оберуть до Верховної Ради шість партсил

19:25 22 жовтня 2014 р.


Фото: AFP

За результатами загальнонаціонального дослідження громадської думки, проведеного Інститутом Горшеніна з 12 по 21 жовтня, п’ятивідсотковий бар'єр на позачергових парламенських виборах долають «Блок Петра Порошенка», Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», «Народний фронт», Радикальна партія, «Громадянська позиція» та «Самопоміч».

«Блок Петра Порошенка», Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», «Народний фронт», Радикальна партія, партії «Громадянська позиція» та «Самопоміч» долають п’ятивідсотковий бар'єр на позачергових виборах до Верховної Ради, які відбудуться 26 жовтня. Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать дані загальнонаціонального дослідження громадської думки населення України, проведеного Інститутом Горшеніна з 12 по 21 жовтня 2014 року.

За результатами опитування, «Блок Петра Порошенка» мають намір підтримати на виборах 26 жовтня 24,2% респондентів, які планують взяти участь у голосуванні, «ВО «Батьківщина» – 10,4%, «Народний фронт» – 7,9%, Радикальну партію – 7,4%, «Громадянську позицію» – 5,4%, «Самопоміч» – 5,3%. Серед політичних сил, які близькі до подолання 5% бар'єру, – «Опозиційний блок» (4,9%), партія «Сильна Україна» (4%), Всеукраїнське об'єднання» Свобода» (3%), Комуністична партія України (2,1%) та «Правий сектор» (1,2%).

Водночас 19% респондентів ще не визначились, за кого голосуватимуть, а 3,5% не змогли відповісти на поставлене питання. Опитування проводилося у всіх областях, крім АР Крим, Донецької та Луганської областей).

Загалом було опитано 2 тис. респондентів, які репрезентують доросле населення України віком від 18 років. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Про це повідомляється в середу на сайті інформаційної агенції УНІАН.

Як інформував «Щоденний Львів», до Верховної Ради можуть пройти сім партій, а ще три – на межі долання 5% бар’єру.

dailylviv.com

До теми

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу