Опитані соціологами громадяни України вже «обрали» до парламенту шість партій

20:18 24 вересня 2014 р.


Фото: uateka.com

Як повідомив у середу директор Інституту соціальної та політичної психології НАПНУ Микола Слюсаревський, респонденти його дослідження «відправили» до Верховної Ради Блок Петра Порошенка, Радикальну партію, «Народний фронт», «Батьківщину», «Громадянську позицію» й «Сильну Україну».

Якби парламентські вибори відбувалися у вересні, то шанси подолати 5% бар'єр мали б шість політичних партій. Такі дані всеукраїнського опитування на прес-конференції в «Укрінформі» озвучив директор Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Микола Слюсаревський,.

«На сьогоднішній день, за результатами соцопитування, реальні шанси подолати 5% бар'єр на виборах до ВР мали б шість політичних партій: Блок Петра Порошенка – 31,5% активного електорату, який визначився з вибором; Радикальна партія Олега Ляшка – 12,7%; «Народний фронт» – 8,1%; ВО «Батьківщина» – 7,9%; «Громадянська позиція» – 6,6%, «Сильна Україна» – 6,3%», – зазначив Слюсаревський.

За його словами, «Блок Петра Порошенка» лідирує в усіх регіонах України. Окрім того, переважна більшість опитаних (понад 68%) тією чи іншою мірою підтримує рішення Президента про дострокове припинення повноважень ВР та призначення дострокових виборів.

«Загалом українці позитивно оцінюють діяльність Президента», – констатує експерт. 

«Рішення та дії глави держави Петра Порошенка вважають більш чи менш адекватними до розвитку ситуації в країні близько 47% респондентів. Водночас, із отриманих даних випливає, що загалом позитивна оцінка діяльності Президента не стала на заваді критичному оцінюванню опитаними його кадрових призначень», – зазначив Слюсаревський.

Зокрема, на посади міністрів оборони, закордонних справ, Генпрокурора, голови НБУ та ін. Тією чи іншою мірою задоволені цими призначеннями лише 27,9%, проти – 42,4%, байдуже – 3,6% опитаним, а ще 26,2% респондентам було важко відповісти на це питання.

Опитування проводилося 5-12 вересня 2014 року в усіх регіонах України окрім Криму, міста Севастополя та захоплених терористами населених пунктах Донбасу.

Про це повідомляється сьогодні, 24 вересня, на сайті агенції «Укрінформ».

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу