Нардепи працювали у Львові на виборчих дільницях

12:28 16 листопада 2015 р.

Підрахунок голосів у Львові контролювали також нардепи, заявила голова ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Соломія Саврук.

Ніяких значних порушень, які би могли вплинути на перебіг чи результати виборів міського голови у Львові 15 листопада – не зафіксовано.  Про це сьогодні, 16 листопада, під час засідання на тему: «Підсумки ІІ-го туру виборів міського голови Львова 15 листопада», яке відбулося у Львівському прес-клубі, повідомила голова правління ЛОГО ВГО "Комітет виборців України" Соломія Саврук.

Всі інші порушення були доволі дрібними, як-от одна дільниця у районі Левандівки відкрилася із запізненням.

- Також була агітація в день тиші та в день голосування. Ці наліпки були без вихідних даних. Був
випадок, коли прийшов старший чоловік з паспортом своєї дружини, хотів проголосувати за неї, але йому не дозволили, - каже спостерігач.
Щодо порушень, які вчиняли члени комісій уже після завершення голосування, то вони були так званими технічними порушеннями.

- Два відсотки документів були неналежно запаковані: списки виборців були скручені у рулон, протоколи підрахунку голосів були не у секюріті-пакетах, а у прозорих файлах. Проте таких випадків, порівняно з першим туром, було набагато менше, - каже Соломія Саврук.

До позитивного вона зараховує те, що комісії розпочали прийом протоколів о 9-ій вечора та закінчили після 3-ї ночі.

Також, за словами Соломії Саврук, спостерігачі фіксували присутність народних депутатів у районних виборчих дільницях під час засідання комісій та прийому протоколів.

- Варто зазначити, що ця ситуація є доволі неординарною, оскільки є законодавча колізія. З одного боку є закон про статус народного депутата, який дозволяє народному депутату безперешкодно перебувати будь-де. А з іншого боку у законі про місцеві вибори серед переліку осіб немає народного депутата, як того, хто має право перебувати на засіданні комісії, - каже голова правління ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Соломія Саврук.

Голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький на засіданні Прес-клубу оприлюднив результати підрахунку всіх 100% бюлетенів під час другого туру виборів міського голови Львова 15 листопада, в якому переміг Андрій Садовий.

Результати підрахунку бюлетенів під час другого туру виборів міського голови Львова 15 листопада


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу