Опозиція оголосила 100-відсоткову мобілізацію

13:11 22 січня 2014 р.


Фото: censor.net.ua

Олег Тягнибок, лідер ВО "Свобода", закликав усіх на загальнонаціональне віче о 18.00

"Те, що сьогодні відбулося, означає: ми використали всі можливості, аби мирно врегулювати політичну кризу. Але влада свідомо йшла на конфлікт. Тому нині ми оголошуємо 100-відсоткову мобілізацію. Бо якщо ми зараз не дамо бандитській владі відсічі – буде велика біда. Зараз не пізно, нічого не пізно, коли народ повстає проти злочинної влади. Тому усі на Майдан!", – закликав лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 22 січня 2014 року з трибуни Майдану Незалежности. Про це інформує прес-служба ВО "Свобода.

Виступаючи перед учасниками безстрокової акції протесту на Майдані, свободівець наголосив: "Те, що сьогодні відбулося, означає: ми використали всі можливості, аби мирно врегулювати політичну кризу. Але ця кров і ці смерті лежать винятково на совісті й відповідальності Януковича. Якби після 30 листопада президент відправив у відставку Захарченка і решту силовиків, які порушували закон і права людини, якби цих злодіїв було притягнуто до відповідальности – цього б не було. Якби 16-го січня не було блюзнірства та ґвалтування Конституції, коли нахабно в українського народу забрали будь-яке право на протест – цієї крови не було б. Якби влада говорила з громадянами людською мовою, дослухалася до народу – цієї трагедії не було би. Але влада свідомо йде на конфлікт. Тому нині ми оголошуємо стовідсоткову мобілізацію. Усі на Майдан! Усі на Майдан! Усі на Майдан – для реалізації нашого рішучого протесту. Бо якщо ми зараз не дамо бандитській владі відсічі – буде велика біда. Зараз не пізно, нічого не пізно, коли народ повстає проти злочинної влади. Отже, план наступний: усі на Київ! Попередньо ми оголошували на 18-ту годину 22 січня загальнонаціональне віче з нагоди Злуки. Трагедія, що сталася сьогодні, має об'єднати нас усіх!" Олег Тягнибок повідомив, що о 16:00 відбудуться збори Народної Ради. "Цю владу ми оголосимо нелегітимною, сформуємо Народну Раду й Народний Уряд. Окрім цього, продовжуємо формувати загони самооборони. Ми закликаємо усіх чоловіків, здатних до фізичного опору, зголошуватися в загони самооборони. Зараз для нас важливі організованість, дисципліна, аби не було паніки й песимізму. Рішучий день боротьби настав – ми повинні забезпечити майбутнє нашої держави! Сьогодні вирішується доля всієї країни. Влада остаточно перейшла межу. Тому ще раз наголошую: Перше: загальнонаціональна мобілізація; друге: Народна Рада, яка проголосить иншу владу в державі; третє: мітинг о 18-й годині з подальшим рухом і подальшими діями", – наголосив лідер націоналістів.

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу