Опозиція дала владі для звільнення заручників декілька годин (відео)

17:25 26 січня 2014 р.


Фото: facebook.com/euromaidanlviv/photos_stream

На сьогоднішній день, згідно з офіційними заявами МВС, тільки в Києві заарештовано 118 чоловік, а в Черкасах – 58.

Заступник керівника Штабу національного спротиву, народний депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Пашинський, повідомив у неділю на брифінгу, що Штаб дає владі декілька годин для того, щоб звільнили заручників. Він також повідомив, що на сьогоднішній день згідно з офіційними заявами МВС тільки в Києві заарештовано 118 чоловік, в Черкасах – 58 чоловік.

«Це дикі цифри! Люди вийшли на мирний протест, яких міліція з застосуванням тортур, зі знущаннями кинула за грати», – зазначив Пашинський. За його словами, «ні Янукович, ні його оточення не розуміють настрою у суспільстві».

Відтак заступник керівника Штабу національного спротиву наголосив: «Ми вже не вимагаємо, ми інформуємо Януковича про те, що якщо зараз не почнеться процедура звільнення заручників, то український народ буде сам займатись антитерористичними операціями».

За словами Пашинського, в даний момент активісти Автомайдану та черкащани, які знаходяться на Майдані, у Києві, вирушають  до своїх земляків в Черкаси. Депутат також додав:

«Я персонально звертаюсь до губернатора Черкащини Тулуба – у нього є декілька годин, щоб звільнити заручників! Я персонально звертаюсь до Пшонки і до Захарченка: якщо вони зараз не почнуть процес звільнення заручників, то цей процес почне український народ».

Про це повідомляє сьогодні, 26 січня, прес-служба ВО «Батьківщина».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу