Опозиція дала владі для звільнення заручників декілька годин (відео)

17:25 26 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/euromaidanlviv/photos_stream

На сьогоднішній день, згідно з офіційними заявами МВС, тільки в Києві заарештовано 118 чоловік, а в Черкасах – 58.


Відео: 5 канал

Заступник керівника Штабу національного спротиву, народний депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Пашинський, повідомив у неділю на брифінгу, що Штаб дає владі декілька годин для того, щоб звільнили заручників. Він також повідомив, що на сьогоднішній день згідно з офіційними заявами МВС тільки в Києві заарештовано 118 чоловік, в Черкасах – 58 чоловік.

«Це дикі цифри! Люди вийшли на мирний протест, яких міліція з застосуванням тортур, зі знущаннями кинула за грати», – зазначив Пашинський. За його словами, «ні Янукович, ні його оточення не розуміють настрою у суспільстві».

Відтак заступник керівника Штабу національного спротиву наголосив: «Ми вже не вимагаємо, ми інформуємо Януковича про те, що якщо зараз не почнеться процедура звільнення заручників, то український народ буде сам займатись антитерористичними операціями».

За словами Пашинського, в даний момент активісти Автомайдану та черкащани, які знаходяться на Майдані, у Києві, вирушають  до своїх земляків в Черкаси. Депутат також додав:

«Я персонально звертаюсь до губернатора Черкащини Тулуба – у нього є декілька годин, щоб звільнити заручників! Я персонально звертаюсь до Пшонки і до Захарченка: якщо вони зараз не почнуть процес звільнення заручників, то цей процес почне український народ».

Про це повідомляє сьогодні, 26 січня, прес-служба ВО «Батьківщина».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини