Опозиціонер нарахувала лише близько 120 рук «за» закон «регіоналів»

22:06 17 січня 2014 р.


Фото: facebook.com/lesyaorobets

Депутат від «Батьківщини» Леся Оробець посилається при цьому на фото, зроблене в момент голосування.

Розмістивши сьогодні, 17 січня, на своїй сторінці у «Facebook», нардеп ілюструє ним свій висновок – що «за» законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» голосували набагато менше депутатів Верховної Ради, аніж потрібно для його прийняття. Дослівно ж Леся Оробець висловлюється з цього приводу так:

«Цей стоп-кадр чітко фіксує, що за законопроект із введення диктатури проголосувало 118-120 депутатів. Припускаю, що ще десяток-два просто не влізли у кадр (параметри провладних «депутушок» самі знаєте які, не кожна камера схопить). Ну ще пару могли настільки блискавично голосувати, що тільки Олійник міг це помітити. Це ж не жарт – за 3-5 секунд, а саме стільки тривало голосування порахувати в такому натовпі всі ці руки. Але де там набралося 235 чи за даними сайту ВРУ 239?».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу