Опозиціонери ляпають зі сцени Євромайдану якісь дурниці, – Ю. Винничук

16:49 17 лютого 2014 р.

Письменник Юрій Винничук розкритикував опозицію за «ляпання язиком», але готовий очолити Міністерство культури в опозиційному уряді.

Про це він сказав 17 лютого в ефірі громадського інтернет-телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу.

“Бачимо, чого вартують деякі наші опозиціонери. Вони вирішили очолити процес, але кожен із них ляпає зі сцени Євромайдану якісь дурниці. За цей час з'явилися нові лідери, які здобувають підтримку народу. Хвиля революції потихеньку котиться на Схід і на Південь, тож активні люди там також прокидаються”, - зауважив письменник Ю. Винничук.

Письменник Юрій Винничук сказав, що готовий очолити Міністерство культури в опозиційному уряді. Але погодився би на таку пропозицію лише за умови справедливого розподілу міністерських посад.

"Якби опозиції віддали ключові міністерства – економічний, силовий блоки, тоді був би сенс погодитися. В іншому випадку на міністерство ніхто б не надавав фінансування, і я би не зміг втілити своїх планів з розвитку кінематографу і книговидавництва", - наголосив Винничук.

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу