«Опозиційний блок» зареєстрував у Раді проект постанови про запрошення псевдомиротворців з Росії

19:15 3 лютого 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони РФ

Народний депутат і координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук попередив: «Рупор Кремля у ВР України – так званий «Опозиційний блок» – зареєстрував проект постанови ВР №1847, у документі згадується «проведення прямих переговорів з РФ» і «залучення миротворчого контингенту» зі зверненням до ООН для «розмежування воюючих сторін».

Група «Інформаційний Спротив» і її координатор, народний депутат Дмитро Тимчук,попередили сьогодні, 3 лютого, в публікації «Завдання номер один сьогодні – не допустити жодних розмов про «миротворчість» з Путіним і бойовиками, – «ІС»:

«Щодо подальшого розвитку ситуації на Донбасі – група «Інформаційне опір». Кілька фактів.

Щойно став захлинатися «широкомасштабний наступ» російсько-терористичних військ, як Путін почав розпинатися про «необхідність припинення бойових дій» в Україні. Рупор Кремля у ВР України – так званий «Опозиційний блок» – зареєстрував проект постанови ВР №1847 (значиться на порядку денному парламенту на середу), у документі згадується «проведення прямих переговорів з Російською Федерацією» і «залучення миротворчого контингенту» із зверненням до ООН для «розмежування воюючих сторін».

Самі терористи теж заспівали про «миротворців» – зокрема, вчора про це розповів Д.Пушілін. Одночасно терористи гучно заявили про проведення «мобілізації» (взагалі-то вона в «ДНР» і «ЛНР» йде під різними соусами щонайменше з вересня минулого року, зараз в стрій можуть хіба що насильно поставити бабусь із гранатометами. – Здрастуй, фольксштурм, тобто йдеться не більше, аніж про спробу шантажу на адресу української влади).  І почали розпинатися, що не підписували додаток до Мінського протоколу щодо лінії розмежування.

Що все це означає – зрозуміло. Скориставшись напруженим «перемир'ям», з вересня російсько-терористичні війська захопили порядні території на Донбасі. Повертати їх під юрисдикцію України, зрозуміло, ніхто не збирається (для чого й потрібно заперечувати легітимність додатку до Мінським домовленостям про лінії розмежування, зафіксованої на вересень 2014). У той же час, потенціал подальших наступальних дій у Путіна й терористів на даний момент вичерпується.

Бачимо сценарій, зручний сьогодні для Путіна (який, судячи з усього, почали реалізовувати). Передусім – втримати вже окуповані території.

Для цього оптимальний варіант – запровадження «миротворчого контингенту» (зрозуміло, що, в основному, російського, а як «групи підтримки» можуть бути використані контингенти, наприклад, Казахстану (батальйон «Казбат»), Білорусі та Вірменії – але під загальним російським керівництвом). Інші формати РФ заблокує на рівні Радбезу ООН, на що надає мандат.

Особливість цього сценарію в тому, що він універсальний для Москви. У разі початку «миротворчої операції» Київ втрачає будь-яку можливість проведення своєї військової операції зі звільнення Донбасу, інакше увійде в конфлікт з ООН і міжнародним співтовариством (а також розв'яже руки Путіну в плані початку відкритої агресії РФ проти України, яка «не слухає» ООН, а також «знищує мирне населення Донбасу»).

У той час, як «ДНР» і «ЛНР» (точніше, Кремль, який керуючий ними) зберігають повну можливість відновити бойові дії в будь-який зручний для них момент – вони ж не визнані в якості будь-яких державних утворень на міжнародному рівні, а отже – з них нічого не візьмеш. Плюс – легалізація ЗС РФ на Донбасі у вигляді «миротворців».

Таким чином, наше завдання задача номер один на сьогодні – не допустити жодних розмов про «миротворчість». Це – вірний шлях до позбавлення України її територій, тимчасово окупованих російсько-терористичними військами.

Плюс цей варіант не дає жодних гарантій того, що зараза «русского мира» не буде й далі поширюватися по нашій землі. Навпаки – Путін отримає відмінний плацдарм саме для таких дій.

Дмитро Тимчук, координатор групи «ІС».

Про це повідомляється у вівторок на сайті групи «Інформаційний Спротив» і сторнці її координатора Дмитра Тимчука в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу