«Опозиційний блок» і БПП прихистили найбільше колишніх регіоналів

16:43 23 грудня 2015 р.

Кожний десятий депутат, який пройшов до районної ради від партії «Блок Петра Порошенка», – колишній регіонал. Загалом із 1668 колишніх депутатів-регіоналів, 335 знайшли собі прихисток в «Опозиційному блоці», а 330 – в БПП. Про це сьогодні, 23 грудня, під час прес-конференції на тему: «Нові «старі» обличчя місцевих рад: зрада чи перемога?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила Іванна Фединчук, аналітик МАГ«Цифра».

- Із 15 тисяч новообраних депутатів районних рад в Україні 5 тисяч – це колишні депутати. У західній частині України колишніх депутатів трішки більше, ніж загалом в Україні, - каже Іванна Фединчук.

Прогнозуючи майбутні районні ради, аналітики очікували, що такі партії, як «Наша Україна» і «Фронт змін» опиняться в БПП, «Партія регіонів» - в рядах «Опозиційного блоку», а “Батьківщина” збереже своїх членів. Щодо «Батьківщини» прогнози виправдали себе. Незважаючи на те, що ряди партії “Батьківщина” поповнили представники різних партій,  дві третини депутатів є тими, хто представляв її в 2010 році.

- А ось члени ПР знайшли своє місце майже в кожній партій. В «Опозиційному блоц” їх є лише на п’ять депутатів більше, ніж в БПП. Вони є у всіх радах в Україні. Їх менше на території Західної України – є лише в Закарпатті та на Волині. У Львівській області немає взагалі, - каже експерт.
Іванна Фединчук зауважила, що гучні слова про люстрацію – це всього лише слова.

- Залишається питання, чи будуть ці колишні представники “Партії регіонів” переймати цінності та працювати над програмою, яку ставить перед собою «Блок Петра Порошенка». Інше питання: яку модель поведінки надалі оберуть ці особи. Наскільки вони будуть компромісними. Чи вони не схочуть відновити проекти партії регіонів або комуністичної партії, - запитує Іванна Фединчук.

Також колишніх регіоналів прихистили партії «Відродження», Аграрна партія України, «Наш край» та Народна партія.
- Ці депутати керуються не ідеологічними позиціями. А більше тим, хто є сьогодні при владі. І при зміні влади ці депутати знову змінять свої погляди, - вважає керівник МАГ «Цифра» Назар Бойко.

Експертів дивує, що досі суспільство не обурилося такими масовими фактами перефарбування колишніх регіоналів.

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

14:35 22 жовтня 2020 р.

Батько кандидата на посаду міського голови Дрогобицької ОТГ розіграє 1 млн грн серед тих, хто прийде на вибори

Гречка вже не актуальна: в ГМ “ОПОРА” розповіли, до яких трюків вдаються кандидати, щоб привабити на свій бік виборців. Раптова турбота про здоров’я людей, цінні призи й атракції – це ті методи підкупу, до яких сьогодні вдаються найчастіше.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу