«Опору» як партію хотіли на Львівщині внести в бюлетень

19:25 14 жовтня 2015 р.

13 жовтня о 18:00 відбулось перше засідання Новороздільської міської ТВК у новому складі. Нагадаємо, попередній склад комісії був розпущений ЦВК через грубе порушення законодавства. Під час засідання комісія проводила повторне жеребкування порядку розміщення партій в бюлетені. До списку партій, через некомпетентність МВК, потрапила і мережа «Опора». Про це інформує ГМ «Опора».

"На початку засідання усі члени комісії, за винятком представниці Радикальної партії, яка не прийшла на засідання, прийняли присягу. Також  відповідно до рішень суду, комісія проголосували за реєстрацію політичної партії «Конкретні  справи» та  її  кандидата  на посаду мера, Миколи Поглода, після чого перейшла до процедури жеребкування номерів партій в бюлетені.
 
Під  час  жеребкування стався прикрий інцидент, який засвідчив низький рівень професійності комісії. Комісією було зареєстровано 12  партій, та  під  час  жеребкування  їх  стало 14. Комісія, як з’ясувалося, додала до списку «Демократичний  Альянс»,  якому  попередня комісія відмовила  у  реєстрації, а  адміністративний  суд підтвердив законність цієї відмови. Другим суб’єктом, який  потрапив  до списку для  жеребкування, стала Громадянська мережа  ОПОРА. Члени МВК не з'ясували статус організації, яка, відповідно до статті 66 ЗУ «Про місцеві вибори», робила подання на офіційних спостерігачів.

Після зауваження спостерігача ОПОРИ члени комісії усунули невідповідності та провели повторне жеребкування. Перший номер отримала «Свобода», а останній – дванадцятий – «Самопоміч». До  речі, партія «Конкретних  справ» отримала  номер 4.
 
Нагадаємо, що назви місцевих організацій партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані відповідною територіальною виборчою комісією в багатомандатному виборчому окрузі, розміщуються у виборчому бюлетені в порядку черговості, визначеної шляхом жеребкування. Порядок проведення жеребкування визначає Центральна виборча комісія не пізніше, як за 30 днів до дня голосування (постанова №164 від 10 серпня 2015 року)",-йдеться у повідомленні громадянської мережі.

Довідка
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу