«Опору» як партію хотіли на Львівщині внести в бюлетень

19:25 14 жовтня 2015 р.

13 жовтня о 18:00 відбулось перше засідання Новороздільської міської ТВК у новому складі. Нагадаємо, попередній склад комісії був розпущений ЦВК через грубе порушення законодавства. Під час засідання комісія проводила повторне жеребкування порядку розміщення партій в бюлетені. До списку партій, через некомпетентність МВК, потрапила і мережа «Опора». Про це інформує ГМ «Опора».

"На початку засідання усі члени комісії, за винятком представниці Радикальної партії, яка не прийшла на засідання, прийняли присягу. Також  відповідно до рішень суду, комісія проголосували за реєстрацію політичної партії «Конкретні  справи» та  її  кандидата  на посаду мера, Миколи Поглода, після чого перейшла до процедури жеребкування номерів партій в бюлетені.
 
Під  час  жеребкування стався прикрий інцидент, який засвідчив низький рівень професійності комісії. Комісією було зареєстровано 12  партій, та  під  час  жеребкування  їх  стало 14. Комісія, як з’ясувалося, додала до списку «Демократичний  Альянс»,  якому  попередня комісія відмовила  у  реєстрації, а  адміністративний  суд підтвердив законність цієї відмови. Другим суб’єктом, який  потрапив  до списку для  жеребкування, стала Громадянська мережа  ОПОРА. Члени МВК не з'ясували статус організації, яка, відповідно до статті 66 ЗУ «Про місцеві вибори», робила подання на офіційних спостерігачів.

Після зауваження спостерігача ОПОРИ члени комісії усунули невідповідності та провели повторне жеребкування. Перший номер отримала «Свобода», а останній – дванадцятий – «Самопоміч». До  речі, партія «Конкретних  справ» отримала  номер 4.
 
Нагадаємо, що назви місцевих організацій партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані відповідною територіальною виборчою комісією в багатомандатному виборчому окрузі, розміщуються у виборчому бюлетені в порядку черговості, визначеної шляхом жеребкування. Порядок проведення жеребкування визначає Центральна виборча комісія не пізніше, як за 30 днів до дня голосування (постанова №164 від 10 серпня 2015 року)",-йдеться у повідомленні громадянської мережі.

Довідка
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу