«ОПОРА» поділила місця у рейтингу нардепів-мажоритарників Львівщини

17:25 8 вересня 2017 р.

Зі львівських депутатів-мажоритарників тільки Михайло Бондар з «Народного Фронту» працював стабільно та активно впродовж шостої сесії восьмого скликання Верховної Ради.

Про це сьогодні, 8 вересня, під час прес-конференції на тему: «Старт нового політичного сезону. Як мажоритарники Львівщини показали себе під час шостої сесії», повідомив аналітик Громадянської мережі «ОПОРА» Тарас Радь.

За даними аналітиків, вищезгаданий депутат найбільше брав участь у розробці різних законопроектів, часто пояснював та обстоював свою позицію, зустрічався з виборцями та виконував передвиборчі обіцянки. Тому «Опора» у своєму рейтингу надала йому 84 бали зі ста можливих.

- За шість місяців Михайло Бондар провір 13 особистих прийомів та взяв участь у 49 публічних заходах, - констатує Тарас Радь.

А ось позафракційні Тарас Батенко, Дмитро Добродомов та Богдан Матківський вже не були настільки активними. Хоча в рейтингу «Опори» серед інших народних депутатів Тарас Батенко посів 20 місце з показником 71 бал, Дмитро Добродомов на 23 позиції і має 70 балів та Богдан Матківський посів 35 місце з 65-ма балами.

- Загалом львівські мажоритарними показали хороший результат, всі вони перебувають у першій половині рейтингу, - зауважив Тарас Радь.

Дмитро Добродомов дуже добре займався законотворчістю в парламенті. Проте абсолютно не займався роботою в окрузі. Натомість Тарас Батенко досить добре і активно працює в окрузі, але не дуже цікавиться роботою в парламенті. На думку аналітиків, достатньо стабільно працював  Богдан Матківський, але його робота була недостатньо виражена.

- Тарас Батенко провів 9 особистих приймів та 29 публічних заходів. Дмитро Добродомов лише два рази провів особисті прийоми та взяв участь у семи заходах. Богдан Матківський мав сім особистих прийлмів та 15 публічних заходів, - перелічує аналітик, скільки разів депутати від Львівщини з’являлися на своїх округах.

Водночас «Опора» помітила, що Дмитро Добродомов щомісяця публікує свій звіт про роботу на сайті Верховної Ради та в соцмережах.

- Можливо, це надто частий звіт, щоби демонструвати якісь результати своєї діяльності, оскільки за місяць важко знайти велику кількість показників. Але команда депутата вибрала такий формат роботи, що вже є похвально, - коментує Тарас Радь.

Тарас Батенко оприлюднив піврічний звіт у партійній газеті, яку поширили у його виборчому окрузі. А Богдан Матківський та Михайло Бондар друкованих звітів не оприлюднювали. Вони звітували під час зустрічей з виборцями.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

11:20 24 листопада 2020 р.

Мер Львова звинуватив бізнес-формування Козловського-Кривецького у проведенні ургентної сесії (відео)

Громада голосувала за проєвропейські партії, а виходить так, що керують не депутати, а якась маленька бізнес-структура, у якої міська виборча комісія є на побігеньках, - так міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував дії організаторів сьогоднішньої сесії ЛМР.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу