«ОПОРА» поділила місця у рейтингу нардепів-мажоритарників Львівщини

17:25 8 вересня 2017 р.

Зі львівських депутатів-мажоритарників тільки Михайло Бондар з «Народного Фронту» працював стабільно та активно впродовж шостої сесії восьмого скликання Верховної Ради.

Про це сьогодні, 8 вересня, під час прес-конференції на тему: «Старт нового політичного сезону. Як мажоритарники Львівщини показали себе під час шостої сесії», повідомив аналітик Громадянської мережі «ОПОРА» Тарас Радь.

За даними аналітиків, вищезгаданий депутат найбільше брав участь у розробці різних законопроектів, часто пояснював та обстоював свою позицію, зустрічався з виборцями та виконував передвиборчі обіцянки. Тому «Опора» у своєму рейтингу надала йому 84 бали зі ста можливих.

- За шість місяців Михайло Бондар провір 13 особистих прийомів та взяв участь у 49 публічних заходах, - констатує Тарас Радь.

А ось позафракційні Тарас Батенко, Дмитро Добродомов та Богдан Матківський вже не були настільки активними. Хоча в рейтингу «Опори» серед інших народних депутатів Тарас Батенко посів 20 місце з показником 71 бал, Дмитро Добродомов на 23 позиції і має 70 балів та Богдан Матківський посів 35 місце з 65-ма балами.

- Загалом львівські мажоритарними показали хороший результат, всі вони перебувають у першій половині рейтингу, - зауважив Тарас Радь.

Дмитро Добродомов дуже добре займався законотворчістю в парламенті. Проте абсолютно не займався роботою в окрузі. Натомість Тарас Батенко досить добре і активно працює в окрузі, але не дуже цікавиться роботою в парламенті. На думку аналітиків, достатньо стабільно працював  Богдан Матківський, але його робота була недостатньо виражена.

- Тарас Батенко провів 9 особистих приймів та 29 публічних заходів. Дмитро Добродомов лише два рази провів особисті прийоми та взяв участь у семи заходах. Богдан Матківський мав сім особистих прийлмів та 15 публічних заходів, - перелічує аналітик, скільки разів депутати від Львівщини з’являлися на своїх округах.

Водночас «Опора» помітила, що Дмитро Добродомов щомісяця публікує свій звіт про роботу на сайті Верховної Ради та в соцмережах.

- Можливо, це надто частий звіт, щоби демонструвати якісь результати своєї діяльності, оскільки за місяць важко знайти велику кількість показників. Але команда депутата вибрала такий формат роботи, що вже є похвально, - коментує Тарас Радь.

Тарас Батенко оприлюднив піврічний звіт у партійній газеті, яку поширили у його виборчому окрузі. А Богдан Матківський та Михайло Бондар друкованих звітів не оприлюднювали. Вони звітували під час зустрічей з виборцями.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу