Опонентка Лукашенка покинула Білорусь і політичну боротьбу

13:47 11 серпня 2020 р.

Головна суперниця Олександра Лукашенка на президентських виборах Білорусі Світлана Тихановська записала звернення з Литви, куди виїхала напередодні.

Вона пояснила своє рішення тим, що лишилась слабкою жінкою й вирішила виїхати до дітей. "Жодне життя не варте того, що відбувається. Діти - це найголовніше", - заявила Світлана Тихановська. Про це пише DailyLviv з посиланням на Бі-Бі-Сі Україна. 

"Я думала, що вся ця кампанія мене загартувала і надала сил, що я витримаю все. Але я, мабуть, так і лишилась тією слабкою жінкою, якою й була", - заявила вона. Жінка наполягає, що рішення про виїзд ухвалила самостійно.

"Знаю, що багато хто мене зрозуміє, багато засудять або зненавидять. Але не дай Бог опинитись перед вибором, перед яким опинилась я", - додала Тихановська.

Першим про виїзд Тихановської у Литву заявив міністр закордонних справ цієї країни Лінас Лінкявічус. Згодом довірена особа Тихановської Ольга Ковалькова заявила журналістам, що кандидатку вивезла влада.

За її словами, це був компроміс, щоб випустити ув'язнену керівницю штабу Тихановської Марію Мороз. Світлана Тихановська стала фактичним лідером білоруської опозиції після того, як її чоловіка і відомого блогера Сергія не допустили на вибори та ув'язнили.

Згодом штаби головних кандидатів від опозиції, яких також ув'язнили чи не пустили на вибори, об'єднались навколо Світлани Тихановської.

Штаб Світлани Тихановської не визнав перемогу Олександра Лукашенка.

Хоча ЦВК Білорусі офіційно заявив про те, що Лукашенко набрав понад 80%, багато протоколів з дільниць свідчать, що Тихановська могла перемогти чинного президента.

Через незгоду з можливою фальсифікацією виборів тисячі білорусів вже другий день виходять на протести у багатьох містах країни.

Вчора кілька годин місцеперебування пані Тихановської було невідоме. Вона подала скаргу в ЦВК на результати виборів та зникла.


Відео:

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу